Dresuar Modelleri ve Fiyatları

Dresuar Modelleri ve Fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Dresuar modelleri, özellikle şık dekorasyona sahip evlerin olmazsa olmaz detaylarından biridir. Hol, yatak oda ve salonlarda kullanılabilen dresuar modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanız için sizlere özel araştırmalar gerçekleştirdik. Piyasa da bir çok yapı markette farklı Dresuar modelleri bulunuyor.  Aynalı dresuar modelleri son yıllarda düz modellere göre daha çok talep ediliyor. Yine 2016 yılında renkli dresuarlarda çok tercih ediliyor.

Dresuar Nedir ve Niçin Kullanılır?

Dresuar dar yapıya sahip, 2 ayaklı ve duvara monte edilen bir mobilyadır. Evin hol bölümünden, yatak oda, salon ve banyoya kadar rahatlıkla kullanılabilmektedir. Dresuar üzerine yerleştireceğiniz çeşitli dekoratif aksesuarlar ile şıklığını daha da ön plana çıkarabilirsiniz. Çekmeceli bir yapıya sahip olan bu dresuarların çekmecesinde evin önemli eşyalarını depolayabilirsiniz. Yatak odası ve banyolarda kullanılan dresuarlar genellikle kozmetik eşyalarının yerleştirilmesi için tercih edilmektedir.

Dresuar Modelleri ve Fiyatları

Dresuar modelleri, ayak yapısına ve kullanılacağı odaya göre değişebilmektedir. Hol, salon ve yatak oda için genellikle prenses ayaklı dresuarlar tercih edilmektedir. Banyolar için kullanılan dresuarlar, genellikle metal gövdeden veya daha sofistike tasarımlardan oluşmaktadır. Salonlarda kullanılacak dresuarın diğer mobilyalar ile uyumlu olması gerekmektedir. Genellikle yemek masası ile aynı özelliklere sahip tabla ve ayaklardan oluşmaktadır. Yatak oda için de aynı durum söz konusu. Yatak oda mobilyalarının tasarımlarına ve rengine uygun bir dresuar seçimi yapılması gerekmektedir. Yatak odanız şık bir mobilya dekorasyonuna sahip ise, prenses ayaklı veya oymalı tasarıma sahip bir dresuar tercihi yapmanızı önermekteyiz. Dresuar fiyatları modeline göre değişmektedir ve 150 TL ücretlerden başlayarak markasına göre çok uç fiyatlara kadar çıkabilmektedir.

Evidea Dresuar Modelleri ve Fiyatları

Son yılların hızlı büyüyen yapı marketi Evidea’da bir çok farklı tasarımda dresuar tasarımı bulunuyor. Evidea dresuar fiyatları ise modele göre değişiklik gösteriyor. En ucuz dresuar fiyatı 389 liradan başlıyor. Evidea ürünlerine anlaşmalı bankalara taksit imkanı sağlıyor. Yine avangard,klasik,modern ve country tarzı bir çok farklı dresuar modelini Evidea’dan bulabilirsiniz.

İstikbal mobilya Dresuar modelleri ve fiyatları

İstikbal mobilyada 4 farklı dresuar modeli bulunuyor. Tüm dresuar modellerinde ayna tasarımıda mevcut. Ayna ve dresuar ayrı ayrı satılıyor. İstikbal dresuar fiyatlarıda yine modellere göre değişiklik gösteriyor. En ucuz İstikbal dresuar fiyatı 495 lira anlaşmalı kredi kartına vade farksız 6 taksit imkanı sağlıyor.

Dekorazon Dresuar modelleri ve fiyatları

Dekorazon’da onlarda dresuar modeli bulunuyor. Aradığınız hemen hemen her tarzda dresuar modelleri mevcut. Dekorazon’da en ucuz dresuar fiyatı 233 lira ve şu sıralar bu üründe ücretsiz kargo imkanı mevcut.

Vivense Dresuar modelleri ve fiyatları

Yine son yılların hızlı büyüyen mobilya üreticisi ve tasarımcısı olan Vivense Home, Dresuar modelleriylede oldukça iddalı. Vivense mobilyada 47 farklı dresuar modeli bulunuyor. Vivense dresuar fiyatlarında ise en ucuz model şu sıralar metal ayaklı dresuar 380 liradan 229 liraya kampanya fiyatıyla satılıyor.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ