Doğtaş yemek odası takımları 2016

Doğtaş yemek odası takımları 2016


Sponsorlu Bağlantılar

2016 yılında çıkardığı özel yemek odası modelleriyle herkes tarafından taktir edilen Doğtaş mobilya kaliteyle şıklığı buluşturdu. Bir çok yeni yemek odası modeli bu yıl Doğtaş mağazalarında yerini aldı. Fiyatlarıda oldukça uygun olup herkesime hitap eden Doğtaş kullandığı ahşap masifler ile rakiplerinden daha kaliteli mobilyalar üretti. Doğtaş’ın 2016 yemek odası modelleri incelemeleri ve modelleri bulabilirsiniz.

Doğtaş Dolce Vita yemek odası modeli

Romantizmin en doğal halini bu yemek odası takımıyla yaşayacaksınız. Dolce Vita, narin ve usta dokunuşlarla doğal tonların armosinizi, geçmişten günümüze hatıraları taşır gibi evimize getiriyor. Romantizm yine içinizi ısıtacak. Doğtaş yemek odası modelinde kullanılanılan masif meşe ayaları ekru rengiyle birleşip post modern bir tasarıma dönüşüyor. Modern ve klasik çizgileri çok net şekilde görebileceğiniz, hem sadeliği hemde iddaalı duruşu ile hayran bırakan bir yemek odası modeli.

2016 Doğtaş yemek odası modeli Zeyn

İskandinav sitiline yalın dokunuşa sahip olan Doğtaş yemek odası modeli Zeyn 2016 özel modellerinden biri. Çağdaş ve yalın formlar birleştiriyor, İskandinav estetiğinin ferahlığına yemek odanıza yansıyor. Ahşap ve geometrik formlar, safir meşe ve mavi renk kombinasyonlarıyla harmanlanıyor. Yalın bir güzelliğin ortaya çıktığı Zen yemek odası takımında dekoraktif ve foksiyonel özellikler göz dolduruyor. Doğtaş’ın özel yemek odası serisi 2016 yılına model ve kalite olarak damgasını vuruyor.

Doğtaş 2016 yemek odası modeli Norway

Beyazın saflığı ile buluşan ceviz rengi yemek odası evinize sıcaklık katacak. Doğtaş modern yemek odası modelleri şık ve zarif görüntüsü ile dikkat çekiyor. Modern geometrik çizgiler ile yuvarlak hatların bir arada kullanıldığı Norway yemek odası takımı ürünü alışagelmişin dışına çıkararak evinizde fark yaratıyor. Yemek odası modelinde kullanılan yerden yüksek masif ayaklarla zarifliği ve estetiği yukarı taşıdığı gibi kullanım kolaylığıda sağlıyor. Ceviz rengi ile detaylandırılan modern yemek odası modelinde parlak beyaz yüzey kullanımı şıklık ve sadeliği bir araya getiriyor.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ