Doğtaş Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları

Doğtaş Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Ev dekorasyonun parlayan yıldızı olan Doğtaş mobilya yemek odası modelleriylede kendisene hayran bırakıyor. 2015 sezonunda Doğtaş yepyeni mobilya tasarımları çıkardı. Ayrıca Doğtaş mobilya sektöründe bir ilki yaparak müşterilerine bazı mobilya tasarımlarında 7 yıl Doğtaş mobilya garantisini veriyor. Doğtaş yemek masalarında country ve modern yemek masaları tarzlarını 2015te kullanmış. Doğtaş tv üniteleri 2015 de yine favoriler arasında. Doğtaş 2015 konsol modellerinde ise kaşıklık bölümleri dikkat çeken ve kullanışı kolaylaştıran tarzdan. Vitrinler ise spot ve ledler ile farklı bir görünüme kavuşmuş.

Arte Yemek Odası Doğtaş Mobilya

Doğtaş mobilyanın eşsiz yemek odası modellerinden biri olan Arte yemek odası kullanış yönü ve şık çizgisiyle herkesi hayran bırakıyor. Doğtaş sürgü kapak tv ünitesiyle Arte yemek odasına  farklı bir tarz getiriyor. Arte yemek odası modelinde kullanış yönünden çok iyidir. Geniş depolama kapasitesi ve parlak lake boya ile görenleri hayran bırakıyor. Doğtaş Arte Yemek Odası Fiyatı 2875 Lira

Arte Yemek Odası Doğtaş Mobilya

Arte Yemek Odası Doğtaş Mobilya

Doğtaş Bianco Yemek Odası Takımı

Sadelik sevenler için tasarlanmış kullanış yönümde oldukça rahat bir yemek odası modeli. Doğtaş mobilyanın bu modelinde stoplu çekmece ve kapaklarla hem kalite arttırılmış hemde mobilyanın ömrü arttırılmıştır. Vitrin içinden çıkan gizli çekmecelerlede şık bir depolama alanı sağlanmıştır. Ayrıca led ışıklandırma lake kapaklara gövdede ceviz ile birleştirip eşsiz bir tasarım Doğtaş mağazalarında. Doğtaş Bianco Yemek Odası Fiyatı 7525 Tl

Doğtaş Bianco Yemek Odası Takımı

Doğtaş Bianco Yemek Odası Takımı

Doğtaş Bolero Yemek Odası Modeli 2015

Doğtaş mobilya 2015 tasarımlarından biri olan Bolero yemek odası takımı kullanım yönüyle hayatınızı kolaylaştıracak. Bolero yemek odası modeli 2 vitrinden oluşuyor. Şık Doğtaş tv sehbası ve muhteşem tasarımlı masa modeli Doğtaşın Bolero modelinde. Doğtaş açılır kapanır modelini bu yemek odası modelinde birleştirdi. Doğtaş konsol modeli iki parçanın birleşmesiyle oluşuyor dileyen ayrı iki parça olarakta kullanabiliyor hem dar evlerde hemde geniş evlerde kullanılabilecek bir mobilya modeli.

Doğtaş 2015 Bolero Yemek Odası Modeli

Doğtaş 2015 Bolero Yemek Odası Modeli

Doğtaş  Yemek Odası 2015 Brenda

Doğtaş özel yemek odası modellerinem biri olan Brenda kamel ve kafkas meşe rengi ile eşsiz bir görünüme sahip oluyor. Bakır renginde Doğtaş özel kulp modelindeki eskitme kulp modeli farklı bir hava katıyor. Ahşap farklo ayak tasarımı

Brenda Yemek Odası Modeli Doğtaş

Brenda Yemek Odası Modeli Doğtaş

Doğtaş Yemek Odası Briza 2015

Doğtaş mobilya briza yemek odası tasarımına 5 yıl ürün garantisi veriyor. Bu 5 yıl garanti Doğtaş mobilyanın ürünlerininide ne kadar dayanıklığı olduğunu gösteriyor. Doğtaş konsol modelinde gizlenen kaşıklık modeli hem kullanış yönünde hemde şıklık olarak farklı bir hava katıyor. Vitrin camlı kapaklarda profil kapak ve vitrinde kullanılan led ışıklar loş bir görüntü meydana getiriyor. Meşe ve metalik kahveyle eşsiz bir görünüm olan Doğtaş Briza yemek odası takımı.

Doğtaş Yemek Odası Briza 2015

Doğtaş Yemek Odası Briza 2015

 

Doğtaş Country Yemek Odası 2015

Doğtaş 2015 in en trendlerinden olan country modellerinden biri olan tasarımına country ismini vermiş. Country sadeliği önem veren doğallığı seven insanların tercih ettiği bir kır tarzı. Doğtaş mobilya, mobilya sektöründe bir ilk yaparak country yemek odasına 7 yıl ürün garantisi vererek bu anlamda bir rekor kırmıştır. İngiliz dağ evlerini yansıtan country yemek odasında çekmecelerde stoplu yay kapaklarda da stoplu menteşe vardır. Doğtaş country fiyatı ise 3840 Tl

Doğtaş Country Yemek  Odası 2015

Doğtaş Country Yemek Odası 2015

Doğtaş Mobilya Elegance Yemek Odası Modeli

Doğtaş mobilya Elegance Yemek odası takımına 3 yıl garanti veriyor. Elagance yemek masasında raylı sistem sayesinde açılır kapanır masa vardır. Bu da kullanışı arttırıyor. Çekmecelerde ve kapaklarda stoplama sistemi mevcuttur.

Doğtaş Mobilya Elegance Yemek Odası Modeli

Doğtaş Mobilya Elegance Yemek Odası Modeli

Doğtaş Exclusive Yemek Odası Takımı

Doğtaş yine bir ilki Exclusive yemek odası modelinde yapıyor ve 7 yıl Doğtaş ürün garantisi veriyor. Bu modelinde renk olarak elit ceviz rengini kullanan Doğtaş yemek odası modelinde ses önleyici ray ve stoplama sistemi kullanılmıştır. Doğtaş Exclusive yemek masası 6 kişiliktir.

Doğtaş Exclusive Yemek Odası Takımı

Doğtaş Exclusive Yemek Odası Takımı

Doğtaş Mobilya Flat Yemek Odası Takımı

Yine Doğtaş mobilya farkını gösterip bu modelinde de 7 yıl garanti veriyor. Doğtaş mobilya dışında 7 yıl mobilya için ürün garantisi veren başka bir mobilya firması yoktur. Flat Yemek masasının üzeri camlıdır. Cam sayesinde temizlenmesi daha kolay ve görüntüsü daha estetiktir. Konsolun üst tarafınta raylı kaşıklık bölümü yer almaktadır. Sandalye modelleride ayrı bir tasarımdır ve takım ile bütünleşmiştir. Spot ışık sistemiyle muhteşem aydınlatma ile eşsiz bir görünüm Doğtaş yemek odası modelinde.

Doğtaş Mobilya Flat Yemek Odası Takımı

Doğtaş Mobilya Flat Yemek Odası Takımı

Mobilyaya Bakış

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ