Doğtaş yemek odası modelleri 2016

Doğtaş yemek odası modelleri 2016


Sponsorlu Bağlantılar

Doğtaş mobilyanın 2016 koleksiyonu büyük beğeni topluyor. Şık yemek odası tasarımlarıyla alışagelmiş modeller dışında kendine özgü tasarımlarıyla sizde hayran kalacaksınız. Doğtaş retro yemek odası ise hem kullanışlı olması hemde görünüşüyle kendine hayran bırakan bir tasarım.

Şık Doğtaş yemek odası modeli Siento

Doğtaş’ın 2016 modern yemek odası modellerinden bir diğeri ise Siento modeli. Modern çizgilerle geometrik yorumları barındıran tasarımlar kendisine hayran bıraktırıyor. Her şey doğal ceviz ve taş renginin bir araya gelip zarif bir tasarım oluşturmasıyla başlıyor. İnce hatlarıyla ön plana çıkan Siento yemek odası, yerden yüksek ayak yapısıyla zarif bir görünüm sunarken işlevselliğiylede kullanım kolaylığı sağlıyor. Yine Doğtaş konsol modellerindeki zarif kulp yapısı modeli tamamlıyor. Konsol modelinde kullanılan kapak ve çekmeceler kullanım kolaylığı sağlıyor. Doğtaş mobilya yemek masasındaki şıklı ve zariflikte salonunuza ayrı bir hava katacak.

Doğtaş mobilya Retro yemek odası modeli

Son yılların moda tarzları arasına giren retro mobilya modellerine Doğtaş mobilya tasarımıyla farklı bir yenilik getirdi. 2016 yemek odası modeli olan Retro, zamanın ötesinde yaşayanlar için şık bir tasarım. Geçmişe duyulan özlemle birlikte modern ve elit tavrını mobilyalarınız ile hissedeceksiniz. Retro, geçmişten geliyor ve ondan yoğun izler taşıyor. Özellikle 70’lerin sanat akımlarını, modasını, ürün ve iç mekan kurgularını yeniden yorumlayarak günümüze uyarlıyor. Retro yemek odasında ceviz ağacağının doğasından gelen ahşap kesit ile doğallık ön plana çıkıyor. Konsol ve masa uyumu retroda adeta dans ediyor. Yemek masasında zaman geçirmekten keyif alacağınız bir yemek odası modeli istiyorsanız sizde Doğtaş yemek odası tasarımını inceleyebilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ