Doğtaş salon takımları ve fiyatları

Doğtaş salon takımları ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Doğtaş salon takımı modelleri yine ön plana çıkıyor. Salon takımları ve fiyatları ile adından oldukça söz ettiren Doğtaş 2016  yılına bomba gibi girdi. 2016 Doğaş salon takımlarında en fazla ön plana çıkan modeller ise  Doğtaş Zeyn salon takımı ve Doğtaş Noble salon takımı modelleri ile müşterilerini mağazalarına çekiyor.

Doğtaş modern salon takımı Dolce vita
Şık ve zarif bir modern salon takımı istiyorsanız aradığınız model Doğtaş’ın Dolce Vita salon takımından başkası değil. Romantizmin en doğal hali…. Zanaat ve gelenekselliğin modern yaşamla harmanlanması ve sadeliğin doğal malzemelerle birleşmesiyle oluşan eşsiz görsel konforun kısa bir tarifi… Dolce vita, narin ve usta dokunuşlarla oluşturulmuş, doğal tonların armonisiyle geçmişten günümüze hatıralarımızı taşır gibi evimize romantizmi getiriyor. Doğal meşe ahşap detayı ve el işçiliği ile farkını hemen ortaya koyuyor. Size de göz alıcı bir salonda “tatlı bir hayat” yaşamak kalıyor. 2016 salon takımları konusunda her türlü övgüyü hak eden Doğtaş bu sene bu tasarım ile oldukça ses getiriyor.

2016 şık salon takımı Zeyn
İskandinav stiline yalın bir dokunuş…İnce düşürülmüş yalın hatlar, doğal ve samimi bir yaşam alanı oluşturuyor.
Gösterişten ve abartıdan sıyrılmış bu tasarım ferah bir mekan algısı yaratmak için İskandinav stilinin tüm inceliğini sunuyor.Özel kesim ergonomik sünngerinin üst düzey konforu ve her dokunduğunuzda hissedeceğiniz kalite ile doğallık bu tasarımda buluşuyor.

Doğtaş mobilya salon takımı modeli Noble
Doğtaş hem klasik hemde modern bir salon takımı arayanlar için tasarladığı Noble modeli.Asaletin modern yorumu… Klasik çizgilerin asiliğini bir rahatlıkta bütünleştirerek sunuyor. Doğal ceviz dokusunun sıcaklığını sade bir formla birleştiren Noble, kusursuz simetri ve oran kullanımıyla sıradanlıktan uzaklaşıyor. Rahatlıktan, konfordan, estetikten ve prestijden vazgeçemiyorsanız, Noble’yle hemen tanışmalısınız…

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ