Divan mobilya yemek odası modelleri

Divan mobilya yemek odası modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Divan mobilya yemek odası modelleri günlük kullanım için ergonomik yapıda tasarlanmasının yanı sıra, misafirlerin üzerinde de büyük etki bırakacak şıklığa sahipler. Divan mobilya yemek odası modelleri tercih edebileceğiniz bir çok ürün grubundan oluşuyor. Bu ürün gruplarını şu şekilde sıralayabiliriz;

Divan Mobilya Yemek Masası Modelleri

Divan mobilya yemek odası modelleri içinde olmazsa olmaz bir üründür bu yüzden büyük bir önem taşımaktadır. Yemek masaları kişilerin oda boyutuna göre tasarlanmaktadır. Büyük ve geniş yemek odaları için 12-16 kişilik seçenekler bulunmaktadır. Daha küçük ve az misafiri olabilen kişiler için ise; 4-6 kişilik yemek masası seçeneklerine yer verilmektedir. Tasarımını beğendiğiniz her masanın büyük ve küçük boyutları yer almaktadır.

Divan mobilya yemek odası modellerinde genellikle modern tarzı örnek almış. Beyaz renklerini modern yemek odası modellerinde harmanlayan ve ortaya oldukça şık tasarımların çıkmasını sağlayan firma modern mobilya deyince bi ilk akla gelen mağazalar arasına çoktan girmiş bile. Son yıllarda yemek odalarının avangart ve country’e kaymasına rağmen modern çizgisini bozmayan ve bu yolda sürekli devam eden firma bu konuda da eleştiriyi hak etmekte. Bunun yanı sıra fiyat olarakta uygun fiyatlarla sizi yormayacak ayarlamalar yapan firma mağazasında ağırladığı müşterilerini de memnun etmeden göndermiyor.

Yemek odası modellerinin içinde masanın boyutlarına kadar belirleyebildiğiniz ve tamamiyle evinizin içi için hazırlanmış olan mobilyaları sizlere sunan firma her türlü özelliğiyle sizleri şaşırtmaya devam ediyor.

Divan Mobilya Sandalye Modelleri

Yemek masasının olmazsa olmaz parçası olan sandalyeler, Divan mobilyanın 2017 koleksiyonunda çok şık tasarımlardan oluşuyor. Kaliteli ahşap üzerine çalışılmış leke tutmayan kumaş renkleri ile dikkat çekici bir görünüme sahip. Sandalyeler üzerinde kullanılan kumaşı dilediğiniz renk ve desende tercih edebilme özgürlüğüne sahipsiniz.

Divan Mobilya Yemek Odası Diğer Ürün Grupları

Divan mobilya yemek odası modelleri içinde olmazsa olmaz olarak yer almayan ancak, tercih edildiğinde çok şık bir dekor sağlayan ürün gruplarıdır. Konsol, vitrin gibi ürünleri kendi zevkinize ya da odanızın boyutuna göre tercih edebilirsiniz. Küçük yemek odalarında genellikle bu ürünler çok tercih edilmemektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ