Daireler küçüldü – Şimdi ne olacak?

Daireler küçüldü – Şimdi ne olacak?


Sponsorlu Bağlantılar

Daireler küçüldü - Şimdi ne olacak?

Daireler küçüldü – Şimdi ne olacak?

Merhaba, Konumuz kentsel dönüşümün mobilya modelleri üzerindeki etkileri. Aslında oldukça güncel bir konu. Mobilya mağazalarında hemen hergün yaşanan bu dialoglar takip edilmeye değer düzeydedir. Yenilenen binalardaki küçülen dairelerin , mevcut eşyalarla donatılması pek de mümkün olamamakta.İnsanlar mevcutlar üzerinde Restorasyon yapıp tekrar kullanmaya niyetlenseler de bu pek mümkün olamıyor. metrekarelerin küçülmesi buna engel oluyor. Mağazalarda satışa sunulan ev mobilyalarının hacimli ve ölçülerinin genelde büyük olması, yeni satıları zorlaştırıyor, seçenek azalıyor.
Küçülen yaşam alanlarında insanlar her zamankinden daha yakın birlikte hareket etmek durumunda kalıyorlar ve bunu da en iyi şekilde yapmak istiyorlar.
Şık geniş ve konforlu küçük dairelerde bunu nasıl yapacağız.?
Küçük dairelerde oturmak, kaliteli yaşamdan fedakarlık etmemizi gerektirmez, küçük ve mütevazı düşünmek anlamına da gelmez. Aksine, güzel bir lamba, rahat bir kanepe, büyük bir yatak, kompak bir masa iyi gelebilir.Sonra konfor sağlayan küçük kişisel modüller bulunabilir. Çiçekler, ev aksesuarları, desenli yastıklar ve halı odaya renk katar. Ayna her daim salonumuzda olmalı, güzel bir boy aynası odayı büyütür,ışığı yansıtır. Bazen standardın dışına çıkarak estetik ve asimetrik olması işe yarıyabilir. Ayrıca büyük bir orta sehpa yerine, küçük bir yan sehpa yerinde olur ve kontras olarak yuvarlak bir halı kullanarak küçük çözümlerle büyük işler yapabiliriz.
Sevgilerimle,

AYDIN KULAKSIZ

dar odada katlanabilri yatak

dar odada katlanabilri yatak

küçük odaya yatak çözümü

küçük odaya yatak çözümü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ