Country tarzı Baloğlu Mobilya Ankara

Country tarzı Baloğlu Mobilya Ankara


Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzün en çok tutan mobilya modeli Country mobilya takımları. Şık çizgileriyle, kaliteli tasarımlarla evlere oldukça yakışan Country mobilya takımları sitelerde bir çok mağazada. Baloğlu bu mağazalardan biri ama fark olarak Country’de sadelik ve kaliteyi ön planda tutuyor. Koleksiyonlarında bir çok country model bulunan Baloğlu Ankara’da Karacakaya caddesinde bulunmakta.

Geçtiğimiz yıllara oranla son yıllarda Lake tarzından çok mobilya sektörünün country‘ye kaymasıyla bir çok mağaza country konusunda ustalaşmak için uğraşıyor. Yaptığı tasarımlarla Baloğlu bu konuda önde olduğunu gösteriyor. Country tarzına ek modern country ile yeni modeller çıkaran Baloğlu Siteler’de pek çok mağazanın önünde. Sadece ev üzerine değil ofis üzerine de country konusunda yoğunlaşmış olan Baloğlu oldukça kaliteli ürünler çıkarıyor. Ankara da ve Türkiye içinde bir çok yerde müşteri evleriyle kolaylık sağlayan ve modellerini şık bir çizgide sunan Baloğlu, Ankara’da en çok tercih edilen mobilya mağazalarının başında geliyor. Özellikle country tarzında ön plana çıkan Baloğlu,  country yemek ve country yatak odası modelleri dışında country aksesuarları olarak da kendisini ön plana çıkarıyor.

Country yemek odası konusunda beyaz, açık ve kapalı kahverengi tonlarını kullanan Baloğlu bazı takımlarıyla fazla klasik olsa da bazı takımlarıyla oldukça şık ve lüks bir görüntü sergiliyor. Tarz olarak kalite olarak yemek odalarında yatak odalarından daha şık bir görünüm sağlıyan mağaza bu sene country konusunda ofise de ağırlık veriyor. Şık tasarımlarıyla ve modern çizgileriyle ofislerde kullanıcılarına güven verecek ürünler çıkartan Baloğlu pek çok şirketin country ofis konusunda da tercihi oluyor.  Aksesuar olarak tv ünitesi, ayakkabılık, kitaplık, dresuvar gibi pek çok ürünü country tarzıyla kesiştiren Baloğlu bir çok müşterinin tercihi oluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ