Çilek Genç Odası Modelleri

Çilek Genç Odası Modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Çilek mobilya’nın 2017 genç odası modelleri de yine kalitesi ve kullanışlılığı ile dikkat çekiyor. Çilek mobilya genç odası ve bebek odası mobilyaları için akla ilk gelen marka. Çilek mobilyanın kalitesi ve fiyatlarıyla 25 yıldır çocuklarınızın odalarını üretiyor.

Çilek genç odası modellerinde yılların verdiği tecrübe ile kaliteli tasarımlar yapıyor. Çilek genç odası tasarımlarında bir çok farklı tarzda genç odası tasarımı bulunmakta. 2017 kız genç odası modellerinde genellikle pembe ve beyaz renkler kullanılmakta. Çilek erkek genç odasında ise sade modeller ile birlikte arabalı ve mavi renkte genç odası tasarımları ağırlıkta olan modeller yer alıyor.

Piyasada bir çok genç odası üreten marka yer alıyor. Fiyatları ise gerçekten çok pahalı. Çilek mobilya genç odası fiyatları 2017 yılında da oldukça hesaplı. Gösterişli ve zarif ürünlere olan çilek mobilya uygun fiyata mobilyaları sizler için satıyor. 2017 çilek mobilya genç odası fiyatları ise ortalama 2 bin ile 5 bin arasında değişiyor.  Çilek mobilyanının kız çocuklarınız için tasarladığı Flora genç odası takımının fiyatı 2496 Lira. Çilek mobilya genç odası takımlarında ranzalı modelleri de mevcut. İstediğiniz genç odası modelini ranzalı genç odası olarak da satın alabilirsiniz. Yine prenses kızınız için şık bir genç odası istiyorsanız aradığınız model olan Romantic genç odası takımının fiyatı ise  3547 lira. Erkek çocuklarınız için ise son yıllarda en fazla tercih edilen genç odası takımı olan Royal genç odası fiyatı 3365 lira. Royal genç odası sadeliği ve zarifliği ile kendisine adeta hayran bırakan bir model. Çilek mobilya genç odası modelleri ile ilgili galeri hazırladık, umarım çocuklarınız için istediğiniz genç odası modelini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Çilek mobilya genç odası takımları tek kelimeyle muhteşem. Ankara’da bulunan Çilek mobilya mağazasında kızım için Romantic genç odası satın aldım. Verdiğimiz parayı sonuna kadar hak ediyor. Mağazada hem ilgilenen arkadaşlar hemde verdikleri sözde duruyorlar.

BİR YORUM YAZ