Çilek bebek odası modelleri ve fiyatları

Çilek bebek odası modelleri ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Bebek bekleyen yeni evli çiftlerin en çok araştırdıkları konulardan birisi olan bebek odası seçimleri genellikle kız ya da erkek olarak renk ve model bakımından değerlendirilmektedir. Bebek odası anne ve baba adayları tarafından özenle ve heyecanla araştırılmaktadır. Bir bebek hassas olduğu için mobilya sadece görünüm olarak değil kalite olarak da oldukça önemlidir.

Çilek bebek odası modellerine göz atarsanız hem kalite hem de istediğiniz modelleri bulabilirsiniz. Çilek bebek ve çocuk odası takımları yönünden oldukça geniş renk ve seçeneklere sahiptir. Aynı zaman da çocuk odası denilince akla gelen ilk marka olarak da bilinmektedir. Bebek odası takımları için sağlam, dayanıklı ve kaliteli malzemeler yapılarak üretilmiştir. Uzun süreli kullanım sağlayabileceğiniz bu ürünler aynı zaman da tasarım olarak da oldukça güzeldir. Bebek odalarına şıklık katarak tatlı, şirin bir oda olacağının garantisini sizlere verebiliriz. Uygun bütçe ile sahip olabileceğiniz bu takımlar sayesin de bebeğinize rahatlık verirken odasına küçük aksesuarlar ile neşe katabilirsiniz.

Çilek mobilya bebek odası modelleri kız ve erkek bebek takımları ile sizlere ödeme kolaylığı da sunmaktadır. Bu şekil de hem kaliteli bir ürüne sahip olurken hem de uzun ömürlü kullanımı sayesin de sadece bu çocuğunuz da değil diğer çocuklarınızda da bu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sadece bebek odası takımları değil beşik, dolap gibi ürünleri tek olarak da satın alabilirsiniz.

Genç odası ve bebek odası takımı deyince akla ilk gelen marka olan Çilek mobilya fiyatlarıda oldukça uygundur. Çilek bebek odası fiyatları modele göre değişiklik gösteriyor. Çilek bebek odası fiyatları ise şu sıralar 2,600 liradan başlıyor.  Bebek odasını tam takım alabileceğiniz gibi parça parçada alabilirsiniz fiyatlara ona göre değişiklik gösteriyor.

Çilek Bebek Odası Modelleri 2017

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ