Ceviz yemek odası modelleri

Ceviz yemek odası modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Ceviz mobilyalar yıllar önce çok moda olmuş ancak yerini bir zaman sonra avangart ve country mobilyaya bırakmıştır. Ceviz yemek odası modelleri de bu zamanlarda çok tutulmuştur. Ceviz ismi mobilyanın üzerinde bulunan kaplamadan gelmektedir. Ceviz ağacının dilim dilim ince kesimiyle oluşan kaplama mdf mobilyanın üstüne kaplanarak tasarım ortaya çıkar.

Ceviz yemek odası modellerini göreceğiniz kategori aslında modern yemek odasıdır. Ceviz yemek odası modelleri görünüş ve tarz olarak modern mobilyalar içindedir. Ceviz mobilyaları genellikle kahverengi ve onun tonlarında görürüz. Üstünde parça parça leke gibi görünüp şıklık katan detayları ile ceviz mobilyalar oldukça eşsizdir.

2017-2018 yılının görünüşe göre modası olan ceviz mobilyalar yemek odası modellerinde özellikle tercih ediliyor. Misafirlerimize ve bize görsel mobilya şöleni yaşatan ceviz yemek odaları fiyat aralığı da çok yüksek değil. Ortalama bir ceviz modelini yaklaşık 4000 tl den başlayan bir fiyata bulabilirsiniz. Ceviz yemek odaları içinde göze en çok hoş gelen mobilyalar masa ve konsol modelleridir. Cevizin güzelliğini görebileceğiniz alan olan masa duruşuyla mutlaka size ilham verecektir. Konsol modellerinde ise geçtiğimiz yıllarda keskin ve geometrik açıdan kusursuz konsol modelleri oldukça modaydı ancak son yıllarda yüzeysel çizgileri olan konsollar yemek odası modellerinde daha çok gidiyor. Ceviz mobilya modellerini bir çok mağazadan bulmanız mümkün. Mobilya denince akla ilk gelen yer olan Ankara Siteler’de bir çok imalatçısını ve satan mağazayı bir arada bulabilirsiniz.

Ceviz yemek odası modelleri

Mobilyayabakis.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ