Cardin mobilya modelleri ve fiyatları

Cardin mobilya modelleri ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Cardin mobilya modelleri ve fiyatları satın alacağınız ürün grubuna göre değişmektedir. Cardin mobilyanın 2017 koleksiyonunda yer verdiği ürünlerin hepsini muhteşem bir uyum içinde tasarladığını söyleyebiliriz.

Cardin Mobilya Ürün Grupları

Cardin mobilya ile tüm evinizi baştan aşağı dekore etme imkanına sahipsiniz. Evin ihtiyacı olan tüm ürün gruplarına bulabileceğiniz Cardin mobilya koleksiyonu hakkında kısaca bilgiler vermek istedik.

  • Cardin Koltuk Takımları : Hem salonlar için hem de oturma odaları için birbirinden şık ve dikkat çekici tasarımlara sahiptirler. Koltuk takımlarındaki renkleri kendi zevkinize uygun olarak hazırlatma imkanına sahipsiniz.
  • Cardin Mobilya Köşe Takımları: Cardin mobilya L koltuk takımları oldukça popüler. Cardin mobilyanın en fazla talep gören ürün grubu olan köşe takımı modellerinde 8 tane model bulunmaktadır. Cardin concept köşe takımı fiyatları modele göre değişiklik göstermektedir. Örneğin Sırma köşe takımı 2461 lira,  Stil köşe takımı fiyatı 3,074 liradır.
  • Cardin Yatak Odası Takımları : Bir evin olmazsa olmazlarından biri de yatak odalarıdır. Yatak odaları her gün kullanıldığından dolayı uzun ömürlü ve ergonomik yapıya sahip olmalıdır. Cardin mobilya koleksiyonunda birbirinden şık, kullanışlı ve dayanıklı yatak odalarını bulabilirsiniz.
  • Cardin Yemek Odası Takımları : Misafirlerin birbirinden lezzetli yemekler ile karşılandığı bu bölümde kullanılan mobilyalar büyük önem taşımaktadır. Yemek odası için gerekli olan tüm sağlamlığı ve kullanışlılığı Cardin mobilya koleksiyonuna bulabilirsiniz.
  • Cardin Genç Odaları : Gençlerin hayal ettiği tasarımları koleksiyonunda yer veren Cardin mobilya, birbirinden şık ve kullanışlı odalar dekore etmektedir. Gençlerin ihtiyacı olduğu tüm mobilya ürün gruplarını Cardin mobilyada bulabilirsiniz.
  • Cardin Mobilya Tamamlayıcı Ürünler : Sehpa, tv ünitesi, masa, sandalye vb. ürün grupları her zaman ihtiyaç olunan tamamlayıcı ürünlerdir.

En şık tasarımların buluştuğu Cardin mobilya modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için en yakın Cardin mobilya şubesi ile görüşebilirsiniz. Sizler için 2017 cardin concept ürünlerinden oluşan bir galeri hazırladık, üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ