Cam balkon perde modelleri ve fiyatları

Cam balkon perde modelleri ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Dekorasyonda perde çok önemlidir. Evin dekorasyonunu gösteren perdedir. Cam balkon tasarımlarında da balkonuzu ayrı gibi bir oda yaptığınız için perdesiz durmasının hoş görünmeyeceği yerlerden. Cam balkon dekorasyonunda bir çok şık merde bulunmakta. Zebra perde modelleri ve plise cam balkon perdeleri son yıllarda en fazla tercih edilen modeller arasında. Piyasada cam balkon sistemleri için bir çok perde modeli vardır. Bazı modellerde vida montaj gerektirmez, bazı modellerde ise stor perde tercih edilir. Cam balkon tasarımının seçimi gibi perde seçimi de kullanıma ve zevke göre değişiklik göstermektedir.

Cam balkonun perde modeli fiyatları ise değişiklik göstermektedir. İlk olarak istediğiniz tarz ve boyuta göre fiyat verilemektedir. Metre kare cinsinden bir çok perdecinin fiyatı farklılık göstermektedir.

Plise cam balkon perde sistemi son yıllarda cam balkonlarda en fazla tercih edilen modeller arasında. Plise cam balkon sistemi, ip sistemiyle kontrol edilmekte ve tüm cam balkon sistemleriyle uyumludur. Alt ve üstte olan alüminyum profil sayesinde alt ve üstte istenildiği yerde durdurulabilir.

 

 

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ