Brillant perde modelleri ve fiyatları 2017

Brillant perde modelleri ve fiyatları 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Ev dekorasyonunda mobilya ve halı kadar önemli olan diğer bir aksesuar da perdelerdir. Şık bir eve sahip olmak için mobilyalarınız, halılarınız ve perdeleriniz arasında bir ahenk, bu dekorasyonun tamamlanması için de renkler arasında bir uyumun olması şarttır. Örneğin kahverengi tonlarında bir salon takımını yeşil halılar ve pembe tonlarındaki perdelerle tamamlamaya kalkarsanız sonuç tam bir fiyasko olacaktır. Oysa kahverengi tonlara sahip salon takımınızı krem tonlarındaki halılar ve perdelerle tamamlarsanız salonunuzda tam bir uyumu yakalamış olacaksınızdır. Bu uyumu yakalayabilmeniz ve bütçenize uygun seçimler yapabilmeniz için Brillant perde modelleri ve fiyatları 2017 imdadınıza yetişmeye hazırdır.

 

     Brillant perde modelleri ve fiyatları ile evinizin şıklığına şıklık katacaktır elbette ancak öncelikle model ve fiyatlardan haberdar olmak gerekmektedir. Brillant’a ait zebra modellerde fiyatlar 30-50 TL arasında, stor perdelerde 12-20 TL arasında, katlama zebra stor 65-100 TL, çift sistem stor perdelerde 40-60TL, tül stor perdelerde 30-40TL, jaluzi perdelerde 40-50 TL, fon perdelerde 28-40 TL, dikey perdelerde 40-50 TL, çocuk ve genç odası perdelerinde 42-60 TL, ip perdelerde 55-65 TL, rustik perdelerde ise 27-35 TL aralığındadır.

 

Bütçenize uygun olarak seçeceğiniz bu modellerde renklerin her tonu kullanılmış, mobilya ve halılarınızla ahenk sağlayacak biçimde gayet canlı bir biçimde renk armonisi oluşturulmuştur. Brillant perde modelleri ve fiyatları hakkında haberdar olmanız, evinizin dekorasyonunu şık bir biçimde tamamlamanıza yardımcı olacağı gibi misafirlerinizi gönül rahatlığı ile ağırlamanıza da vesile olacaktır.

Brillant çiçekli perde modelleri 2017

Brillant çiçekli perde modelleri 2017

Brillant 2017 Perde Modelleri

Brillant yeni sezon ürünlerini çıkarmaya başladı. Yine perde alacakların en fazla ziyaret ettiği marka halinde olan Brillant tül ve zebra perde tasarımları en fazla talep gören modelleri arasında. Tül perde modellerinde beyaz ve pudra rengi karşımıza çok çıkan tasarımlarda. Fon perde modellerinde ise pastel renkler bu sezon daha ağırlıkta olacak.

 

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ