Bellona yemek odası modelleri ve fiyatları

Bellona yemek odası modelleri ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Bellona yine 2016’ya bomba gibi girdi. Yepyeni yemek odası modelleri ile herkesi mağazasına çeken Bellona yeni modelleri ile büyük beğeni topladı.

Bellona Romeo Yemek odası

Ustalıkla işlenmiş bir aşk romanı gibi naif ve etkileyici bir çizgi onunkisi. Motifler, farklı kesime sahip büfe aynası ve tüm diğer detaylar kalbinizi fethedecek.

Bellona Jüliet Yemek odası

Beyazın yanına renk katmak iyi fikir. Siz de evinizde neşeli bir yemek odasına yer açmak isterseniz Jüliet’le tanışın. Renkli sandalye kombinasyonlarına bayılacaksınız.

Bellona Vella Yemek odası

Hayatınıza desen katar ! Krem ve kapuçino renklerinin uyumu renkli sandalye uygulamalır, elit büyfe aynası, camlı gümüşlüğü ve desen uygulamaları tarzını kuvvetlendirecek.

Bellona Venturo Yemek Odası

Ahşap, beyaz ve çiçek desenlerinin muhtşem uyumu Venturo’yla evlerinize taşınıyor. Çiçekli romantik kulpları, yemek masasında bulunan çatal-kaşıklık alanıyla hem kullanışlı hem de zarif Venturo Yemek Odası Takımı, herkesin tercihi olacak…

Bellona Valentina yemek Odası

Valentina yemek odası takımı kontrast renkleri ve zarif tasarımıyla göz dolduruyor. led ışıklarıyla aydınlatma da sağlayan bu şık takım salonunuza çok yakışacak.

Bellona Senza yemek odası

Renklerinden tutun çizgisinden fonksiyonlarına kadar tüm özellikleriyle eşsiz bir güzellikle evinize yerleşen Senza, yaşamın her anında size keyifle eşik ediyor.

Bellona Cordoba yemek odası

Cordoba yemek odası takımı, kontrast renkleri ve zarif tasarımıyla göz dolduruyor. Led ışıklarıyla aydınlatma da sağlayan bu şık takım salonunuza çok yakışacak.

Bellona Laura yemek odası

Geniş kapaklar sade bir tasarım ve doğal ahşap görünüm Laura yemek odası takımı’nı evinizde görmek için güçlü bir istek uyandırıyor. Siz ne dersiniz ?

Bellona Pablo yemek odası

Her sabah güneşin eve dolması gibi… Yaşamı bu hisle kucaklamak isteyenlere işte Pablo ! Yalınlık, şıklık, ferahlık… Pablo, her evin hak ettiği bir ayrıcalık.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ