Bellona koltuk takımı modelleri ve fiyatları

Bellona koltuk takımı modelleri ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Koltuk takımsız bir ev düşünülemez. Günümüz de oldukça farklı alternatiflerde ve modellerde koltuk takımları ile karşılaşmak mümkün. Eviniz ister büyük olsun ister küçük dilediğiniz tarzda, evinizin metre karesine göre koltuk takımı satın alabiliyorsunuz. Mobilya firmalarının temel ürünlerinden olan koltuk takımları da mobilya sektörünün en rekabete açık ürünleri arasında yer alıyor. Her yıl birçok mobilya firması yeni ürünlerini ve modellerini birbirleri ile kıyasıya rekabet ederek müşterilerinin beğenisine sunuyor. Hem kalite hem de uygun fiyat beklentisi içerisinde olan müşteriler pazarın fiyatlarını belirliyorlar. Bellona mobilya yıllarını mobilya sektörüne vermiş bir firma olarak kullanıcılarına görsel, kalite ve fiyat anlamında oldukça fazla alternatif sunarak pazarda sahip olduğu payı büyük bir başarı ile koruyor. Bellona Koltuk takımı modeli ve fiyatları hakkında bilgi edinmek isteyen okuyucularımız için fikir edinmeleri adına Bellona koltuk takımı fiyatları hakkında biraz araştırma yaptık.

2017 Bellona koltuk takımı modellerinde bir çok farklı alternatif bulunuyor. Hayallerinizdeki koltuk modellerine Bellona mağazalarında ulaşabilirsiniz. Yine koltuk takımı yerine salon takımı modelleri ve 2017 oturma gruplarıda Bellona mobilya mağazalarında oldukça uygun fiyatlara.

Bellona modellerinde  araştırmalarımıza göre müşterilerine geniş bir yelpaze sunuyor. Her bütçeye ve zevke uygun koltuk takımı Bellona da mevcut. Ayrıca kullanıcılarına koltuk takımı alternatifleri farklı kombinler ile sunan firma bir koltuk takımı üzerinden parça başına fiyat sunduğu gibi toplu fiyat seçeneğini de müşterileri ile paylaşıyor. Bellona koltuk takımı fiyatları 4500 TL den başlıyor ve diğer faktörlere göre artış gösteriyor.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ