Bellona kanepe modelleri ve fiyatları

Bellona kanepe modelleri ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Geçmişten günümüze kendini en iyi şekilde geliştirmeyi başaran ve yaşam alanlarımızda yerini alan Bellona markası, en özel ürünleri ile birlikte farkını ortaya koymaya devam ediyor. Çok uygun rakamlar eşliğinde yaşam alanlarınızı dekore edebiliyor ve en yeni mobilya gruplarını da dahil edebiliyorsunuz. Bellona kanepe modelleri de yeni dönemde görücüye çıkmış durumda ve az önce de belirttiğimiz gibi fiyatları da oldukça uygun! Yazının en altında oluşturduğumuz galeride 2017 Bellona mobilya kanepe modelleri hakkında detaylı bilgi ve görselleri bulabilirsiniz. Bu kusursuz marka ile birlikte sizler de daha uzun ömürlü kanepelere sahip olabiliyorsunuz ve daha da önemlisi işlevsel bir kullanım karşınıza çıkıyor. Yalnızca kanepe olarak değil, çekyat olarak da kullanabileceğiniz özel modeller söz konusu ve bu sayede daha fazla fayda sağlamanız da mümkün hale geliyor.

 

Bellona Mobilya Kanepe Fiyatları

Ülkemizin en büyük mobilya markalarından birisi olan ve yüzlerce şubesi olan Bellona mobilyada bir çok farklı kanepe modeli bulunuyor. Model sayısı fazla oluncada net bir fiyat veremiyoruz. Ortalama olarak Bellona kanepe fiyatları 1,000 lirca civarından başlıyor ve modele göre değişiyor. Ayrıntılı kanepe fiyatlarını ise aşağıda hazırladığımız galeride bulabilirsiniz her model için ayrı ayrı fiyat bilgisi galeride mevcut.

Bellona mobilya kanepe modellerinin büyük bir kısmı bu işlevsel yapıyı sizinle buluşturuyor ve habersiz gelen misafirleriniz için bu kanepeler sizlere yardımcı oluyor. Boyut olarak bakıldığında çok fazla yer kaplamayan ve yaşam alanlarınızı sizi bağışlayan modeller olduğunu görebiliyoruz.  Sizler de kanepe tercihlerinizi Bellona markası ile birlikte yapabilir ve uzun ömürlü ürünler sayesinde verdiğiniz paranın karşılığını da en iyi şekilde alabilirsiniz. Online olarak bu markaya göz atmanız da mümkün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ