Bellona Duvar Ünite Modelleri

Bellona Duvar Ünite Modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Bugün sizlere Bellona Tv ünitelerine dair detaylı bir araştırma yapacağız. Bellona duvar ünite fiyatlarınıda ve modellerini detaylı olarak bulabileceksiniz.

Bellona mobilyanın 2015 duvar ünite modellerinden birisi olan Linda tv sehpası zarif tasarımıyla şık bir görüntüsü var. Lake renki olan Linda tv ünitesinde kulp bölümlerinde olan oymalar farklı bir aksesuar gibi takıma hoş bir görüntü katıyor. Yüksek zarif ayakları temizliği kolaylaştırıyor. Tv ünitesinin üzerinde bulunan tacı ve raf sistemi güzel bir tv ünite tasarımı ortaya çıkıyor. Tv sehbasının yüksekliği 173 cm  derinliği 49 cm  genişliği ise 127 cm olarak Bellona mağazalarında bulabilirsiniz. Bellona tv ünitesi fiyatı ise 669.00 Tl olarak satışı yapılıyor.

Bellona Duvar Ünite Modeli

Bellonanın duvar ünitesi modellerinden bir diğeri ise Aden duvar ünitesi maksimum 120 ekran tv ünitesine göre olan tv sehbası modeli cappucino,meşe ve bej renkten oluşmaktadır. Bellona duvar ünitesinde dvdlerinizi rahatça koyabileceğiniz alanlar ve bölmeler mevcuttur. Duvar ünitenizi aksesuarlarla zenginleştirebileceğiniz alanlar mevcuttur. Üst bölmede istediğiniz zaman açıp kapabileceğiniz spot aydınlatma mevcuttur. Üründe kullanılan menteşe ve raylarda stoplama sistemi mevcuttur. Bundan dolayı ürünleri hem daha uzun süre sağlıklı şekilde kullanabilirsiniz hemde daha kaliteli bir duvar ünitesine sahip olursunuz. Bellona mağazalarına gelerek bu duvar ünitesi modelini 1.344.00 Tlye satın alabilirsiniz.

Bellona Romeo Duvar Ünite Modeli

Evinizi ferahlatacak lake renk içinize huzur katacak bellona tv ünite modelli Romeo zarif çıtaların olduğu kapaklar ile uyumlu kulplara sahip olan tv sehbası maksimum 140 ekran tv  kullanılabiliyor. Tv ünitesinde bulunan vitrin bölümü ister sağ tarafa ister sol taraf dilediğiniz gibi koyabiliyorsunuz. Vitrin içerisinde led aydınlatma sistemi kullanılmıştır.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ