Bebek odası seçimi

Bebek odası seçimi


Sponsorlu Bağlantılar

Evimizin en değerli yerini ayırdığımız miniğimiz için  bebek odası dekorasyonu çok önemlidir. Bebek odası olarak tasarlayacağımız odanın cephesi oldukça önem taşımaktadır. Bebeklerimizin sağlıklı gelişimi  için güneş çok önemlidir.  İmkânlarımız ölçüsünde güneş gören odayı bebek odası olarak seçmek uygundur.

Bebek Odası Takımları seçiminde dikkat etmemiz gereken konular vardır.  Bu konuda sizlere deneyimli kişilerin  ve uzmanların ağzından doğru bilgiyi  aktarıyoruz.  Alınacak takım için odanın büyüklüğü son derece önemlidir. Size boş hareket alanı yaratmak için oda ölçüleri ile doğru orantıda bir takım seçmek ve sipariş vermek en doğrusudur. İster mağazadan İster  internetten alışveriş yapın  fark etmiyor önemli olan ölçülere uygun bir tercihte bulunmak.

İkinci olarak bebek beşikleri kesinlikle metal malzemeden yapılmış ürünler kullanmayın. Metalin bebeklerde enerji tüketimi ve yorgunluk sebebi olduğunu unutmayın. Ayrıca mobilyada kullanılan boyanın çevreye ve sağlığa duyarlı, kanserojen madde içermeyen E1 kalite standartlarında antistatik boya olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Bebek odası hazırlık aşamaları ile ilgili oldukça zengin kaynaklar mevcuttur. Bu kaynaklar  içinde renk seçiminden metal ve ahşap özelliği olan mobilyalara kadar pek çok seçenek ve özellikleri yer alıyor. Uzmanların kaleminden çıkmış bu yazıları dikkate aldığımızda ise ortaya çıkan tablonun bizde oluşturduğu sonuçlara göre bir arama yapmak gerekiyor. Bunun için tabi mağazaların hepsini gezmek yeterli olmuyor.  En kolay ve pratik sonuç veren araştırma ise elbette elimizin altında bir kaynak olan internetten geçiyor.

Unutmayın bebeğiniz sizin geleceğinizdir ve daha o doğmadan yapacağınız titiz araştırmalar ancak onun sağlıklı şekilde büyümesine alt yapı oluşturur. Gıda ve giyeceklerine gösterdiğiniz özenin aynısını yaşam alanına da göstermeniz gerekir.

 

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ