Bebek odası dekorasyonu

Bebek odası dekorasyonu


Sponsorlu Bağlantılar

Dekorasyonla ilgilenmek oldukça zevkli bir iştir. Fakat dekore edeceğiniz oda bebek odası ise bu noktada dekorasyon çok daha zevkli ve eğlenceli bir hale dönüşecektir. Ailenizin yeni üyesi olacak olan bebeğinizin odasını hazırlarken hem onların mutlu olacağı hem de sizi mutlu edecek bir dizayn belirlemeniz gerekir.

Bebek odasının dekorasyonunun eğlenceli olmasının en önemli nedenlerinden biri odanın rengarenk olmasından kaynaklanır. Oda rengini belirlerken isterseniz bebeğinizin cinsiyetine göre bir seçim yapabilirsiniz, isterseniz de farklı renk tonları ile alışılagelmişin dışında bir görünüm elde edebilirsiniz. Duvarlarda çeşitli kahraman ve figürlerin bulunduğu duvar kağıtlarını da tercih edebilirsiniz. Eğer sakinlikten yanaysanız, daha çok geometrik ve sakin desenleri tercih edebilirsiniz. Duvar kağıtları bebeğinizin seveceği bir dekoratif ürün olacaktır. Duvar kağıtlarını tüm odanın duvarlarında kullanmak yerine, tek bir duvarda kullanarak daha sade bir bebek odası dekorasyonu sağlayabilirsiniz. Bebek odası dizayn ederken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli konu ise bu odanın ileride genç odasına dönüşecek olmasıdır. Yani bebek odası için tercih edeceğiniz dolap gibi mobilya ürünlerinin ileride de kullanılabilecek pratiklikte olmasını sağlamalısınız. Bebek odasında aydınlatma tercihinizi de dikkatli yapmanız gerekir.

Aydınlatma ürünlerinizi bebeğinizin göz sağlığına zarar vermeyecek şekilde konumlandırmalısınız. Bebeğinizi derin ve mutlu uykusundan uyandırmadan kontrol etmek için yattığı yere yakın loş bir aydınlatıcı gece kontrolleri için işinizi görecektir.

Bebek odası dekorasyonu örnekleri

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ