Alçıpan tv ünitesi modelleri 2017

Alçıpan tv ünitesi modelleri 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Oturma odanız evinizin en çok vakit geçirdiğiniz alanı. Koltukların modelinden tutun kumaşına, halıya, sehpaya kadar her detayı bunu gözeterek seçeresiniz. Yaygın tercih şıklıktan taviz verilmezken rahat ve kullanışlı modellerden yanadır. Oturma odanızın en önemli parçalrından biri ise soğuk kış günlerinde ailenizle uzun uzun karşında vakit geçirdiğiniz televizyonun yerleştirileceği alan, televizyon ünitesidir. Tercihiniz yine şık ama kullanışlı, şöyle hem raflarına aksesuar koyabileceğiniz hem de çekmece ya da küçük gözleri sayesinde size depolama alanı sağlayacak ve dağınıklığın önünde geçecek modellerden yana. Tv ünitelerinin ahşap, alçıpan, doğal taşlı, lake ya da led ışıklı üniteler gibi seçenekleri mevcut. Bu yazımızda son yıllarda giderek daha çok tercih edilmeye başlanan alçıpan televizyon ünitelerinden bahsedeceğiz. 2017 alçıpan tv ünitesi modellerinde led ışıklar ön planda. Led aydınlatmanın kullanıldığı alçıpan televizyon ünitesi modelleri niş tv ünitesi olarakta geçiyor.

 

Alçıpan TV Ünitesi Nedir?

 

Alçıpan asma tavan, niş, bölme duvar kuru sıva ya da kuru yer döşemesi ve tv ünitesi yapımı için kullanılan bir malzemedir. Alçıpan tv ünitelerinin temel tercih sebebi şık ve kullanışlı olmalarının yanında aile bütçenize de uygun olmalarıdır. Bunun yanında antibakteriyel ve dayanıklı olması da tercih nedenleri arasındadır. Alçıpan kullanılarak duvanırınızda şık ve kullanışlı bölmeler oluşturulularak televizyonunuz niş adı verilen bu bölmelere yerleştirilir. Oldukça geniş bir tasarım yelpazesine sahip alçıpan tv üniteleri televizyonun konulduğu nişe eşlik eden dekoratif diğer nişler sayesinde ister kitaplığa ister aksesuarlarınızı koyacağınız raflara isterseniz depolama alanı olarak kullanacağınız gözlere dönüşür. Üstelik alçıpan tv ünitenizi led ışıklarla daha da şık hale getirebilirsiniz.

Alçıpan Tv Ünitesi Fiyatları

 

Alçıpandan yapılan televizyon ünitesi maliyeti ev dekorasyonunda son yıllarda oldukça fazla kullanılmıştır. Oldukça uygun fiyata şık bir tv ünitesi modeline kavuşabilirsiniz. Alçıpan tv ünitesi fiyatı modele ve işçiliğe göre değişiklik gösteriyor. Bin lirayada alçıpan televizyon ünitesi yaptırabilirsiniz 3-4 bin lirayada seçtiğiniz modele göre değişiyor. Trend alçıpan tv ünitesi modellerinden oluşan bir galeri hazırladık üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Yeliz dedi ki:

    Bende oturmada odama led aydınlatmalı alçıpN tv ünitesi yaptırmak istiyorum

BİR YORUM YAZ