Alçıpan asma tavan modelleri

Alçıpan asma tavan modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Alçıpan asma tavan modelleri son zamanlarda dekorasyon alanında yoğun ilgi görmektedir. Çeşitli tasarımların led aydınlatmalar ile birlikte hazırlandığı asma tavanlar, özellikle salon gibi önemli odaların vazgeçilmez dekoru. Alçıpan ile yapılan asma tavanlar, uzun ömürlü olması nedeniyle de tercih edilmektedir. Asma tavan mevcut tavanın altına istediğiniz dekor ve tasarımda asma tavan malzemeleri kullanılarak yapılan yeni asma tavandır.

 

Alçıpan tavan aydınlatma 

Alçıpan kullanılarak yapılan asma tavanların aydınlatmasında ise, led aydınlatmaların yanı sıra spot lambalarla da dikkat çekiciliği güçlendirilmektedir. Salon ve ofis gibi önemli ortamlarda kaliteli bir görünüm yansıtmaktadır. Alçıpan asma tavanlar yalnızca spot aydınlatmalar ile birlikte kullanılmamaktadır, aynı zamanda çeşitli avize tasarımlarıyla da bir bütün halinde tasarlanabilmektedir. Avize kullanılacak alanlarda alçıpanın tasarımı yapılırken orta kısımlar uyumlu bir biçimde boş bırakılmaktadır. Boş bırakılan bu bölüme görünmeyecek bir şekilde içten avize aydınlatma mekanizması takılmaktadır.

Alçıpan asma tavan modelleri, komple tavan veya yalnızca kenar bölümler olarak üretilebilmektedir. Eğer odanın tavan yüksekliği çok fazla değilse, komple asma tavan yapılması önerilmemektedir. Alçak tavanlı odalarda yalnızca kenar bölümlere tasarım uygulanmaktadır. Led ve spot aydınlatmalar da kenar bölümlerdeki asma tavanlar içine kurulmaktadır.

Renkli Alçıpan Asma Tavan Modelleri

Alçıpandan üretilen asma tavanlar üzerinde renkli detaylara yer verilecek odanın mobilyalarıyla uyumu sağlanmaktadır. Renkli alçıpan tavanlar, kontrast oluşturduğu için dikkat çekici şık bir görünüme sahip olmaktadır. Alçıpan tavanların renkli bölümlerini dilediğiniz zamanlar farklı renklere boyatarak odaya farklı bir hava katabilirsiniz.

 

Asma tavan 2017 modellerinde bir çok farklı tasarım bulunuyor. Led aydınlatmalı asma tavan modelleri ve renkli alçıpan asma tavan modelleride 2017 trend alçıpan tasarımları arasında yer alıyor.İç mekan dekorasyonuna farklı bir hava katan asma tavan modellerini salonlarınızda, çocuk odası asma tavan modelleri, dilerseniz ofislerinizde kullanabilirsiniz. Sizler için alçıpan asma tavan modellerinden oluşan bir galeri hazırladık umarım beğenirsiniz.

Mobilyaya Bakış

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ