2018 Salon dekorasyonu

2018 Salon dekorasyonu


Sponsorlu Bağlantılar

 

2018 salon dekorasyonu konusunda bilinen tüm gerçeklerin aksine asıl trendleri siz değerli okurlarımıza anlatıyoruz. Açıkçası son yıllarda modern sadelik ile geçmişe doğru bir yönelme hemen her türlü yaşam alanı tasarımında bizlere kendisini gösteriyor. Bu eskiye yönelme temelde mobilyalar olmak üzere salonlarımızda kullandığımız birçok eşya üzerinde etkisini gösteriyor. Daha yuvarlak ve daha tombul yapılara sahip uzun oturma takımları şu günlerin ilerleyen dönemleri için oldukça büyük bir moda tavsiyesi olacak. Uzun ve yumuşak hatlara sahip ayakları yerden kısmen yüksek olan oturma grupları ve yine masalar salonlarınız için 2018 yılında yapacağınız en yenilikçi tasarımın başında gelmeli. Yine salonlarınızın dekorasyonu temel teknolojik aletlerinin renklerine de bağlıdır. Buna örnek verecek olursak eğer Akdeniz bölgesinde yaşıyorsanız önde gelen klima üreticileri tarafından oldukça yenilikçi renklerde üretilen klimaları tercih ederek koltuk takımlarınızla gerçek bir uyumu yakalayabilirsiniz. Bu gibi küçük ancak etkili dokunuşlar sizleri istediğiniz dekor seviyesine oldukça kolay bir şekilde çıkaracaktır. Bu dokunuşların ardında salonunuzda aşırı derecede minimal parçalara yer vermenizi önermiyoruz. Kısacası küçük aksesuarların varlığı konusunda 2018 yılı konuya biraz kötümse bir yorum getiriyor. Öyle ki sadeliğin geçmişe yansıması olarak değerlendirebileceğimiz 2018 yılı salon tasarımları bizlere salonlarımızda sadelikten öte pek bir şey yapmaya izin vermeyecek gibi görünüyor.

2018 Salon Perde Modelleri

2018 salon perde modelleri konusunda bu sene bizlere oldukça büyük bir seçenek sunuyor. Perde denildiğinde seçeneklerin bol olduğu bir ortam olan salon 2018 yılında birçok renk seçeneğiyle sadeliği elinizden bırakmadığınız sürece salonlarınızda size gerçek modayı ve trendleri sunacak. Fon perde denilen perde türlerinin uzun pencerelerde oldukça yaygın olarak kullanılacağı oldukça belli. Yine bu perdelerde birçok aksesuarında oldukça yaygın bir şekilde kullanacağımızdan emin olabilirsiniz. Ancak perelerinize uygun aksesuar seçiminde de yine koltuk takımlarınız üzerinde bulunan klasik dokunuşları dikkat e almayı unutmayın. Bu sayede oldukça kalıplaşmış başarılı bir salon formatı yakalayarak gerçek modayı oluşturabilirsiniz.

2018 Salon Takımı Modelleri

2018 salon takımı modelleri 2018 yılında oldukça başarılı bir geri dönüş hamlesiyle insanlara tekrar klasik salonların huzurunu sunuyor. Geriye dönüş gördüğünüz üzere salon takımlarında bile kendisini oldukça net bir şekilde hissettiriyor. Bunun yanında günümüz insanının modern tutkularına hitap eden estetik çizgilerin hakimiyeti altında duran salon takımları da 2018 yılında trend listelerine girebilecek kadar iyi. Bu salon takımlarının moda anlayışı 2018 yılında ikiye ayrılıyor aslında. Günümüzde modern dokunuşları tercih edenleri dağınık formlardan oluşturulmuş düzenli bir senfoni karşılıyor. Yine klasik ve eskiye ynelik salon takımlarını tercih edenleri ise klasik desenli yastık seçenekleriyle birlikte oldukça fazla renk seçenekleri karşılıyor. Kısacası klasik bir seçimde renklerle yapacağınız ufak dokunuşlar sizleri başarıya götürecektir.

2018 Salon dekorasyonu

Mobilyayabakis.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ