2018 İstikbal yemek odası modelleri

2018 İstikbal yemek odası modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

2017-2018 yemek odası trendi yavaş yavaş belli oluyor. İstikbal yemek odası modelleri ve fiyatlarıyla evlenecek çiftleri yine mağazasına çekmeye başladı bile.Tarz olarak bir çok tarza kendini adapte eden firma yeniliği yakalama konusundaki başarısıyla da göz doldurdu. Firmanın en önemli özelliği ise kullandığı renkler. Renkleri ve malzemenin kalitesiyle birlikte ortaya çıkan tasarımın güzelliği de önemli olacak ki mağazalarında her gün yüzlerce müşteri ağırlıyorlar.

İstikbal konsol modelleri

İstikbal konsol modelleri

İstikbal avangart yemek odası modellerine baktığınız zaman gözünüze bir kaç adet yemek odası direk takılıyor. Gold yemek odası takımı bunların başında gelmekte. Firma bilhassa bu modelinin üstüne titizlenmiş olacak ki sitesinde en öne çıkan ürün olarak bu modeli sergilemekte. Peki fiyatı ne kadar ? İstikbal gold avangart yemek odası modeli fiyatı tam 3.781 ₺. Fiyatının uygunluğu ile de kalmayıp uygun taksit fiyatlarını da müşterilerine sunan firma bu özelliğiyle de etkiliyor.

İstikbal gold yemek odası modeli

İstikbal gold yemek odası modeli

Sadece avangartla değil modern yemek odası modelleriyle de aynı havayı yakalayan İstikbal bu sene modern yemek odası modellerine biraz daha özen göstermiş. Modern yemek odası modellerinde bir çok modeli olan İstikbal bütün takımlarında farklı özellikler ortaya koymuş. Kayra yemek odası modeline baktığınızda kusursuz şıklığı ve renklerin uyumunu görebilirsiniz. Tabii bu modeli yalnızca yemek odası olarak alabilirsiniz ancak İstikbal oturma grubu modelini de yanınızda aldığınızda salonunuzda kusursuz bir şıklığa imza tamanız da oldukça mümkün.

İstikbal kayra yemek odası

İstikbal kayra yemek odası

Fiyatının uygunluğu ve şıklığıyla göz dolduran firma 2017’ye bomba gibi girerken 2018 de de büyük umut vaat ediyor. Sizde 2017-2018 trendinde bir yemek odası modeli istiyorsanız mutlaka İstikbal mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

İstikbal Yemek odası modelleri ve fiyatları

 

 

Mobilyayabakis.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ