2018 Enza home yemek odası modelleri

2018 Enza home yemek odası modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Yemek odaları bir evin vazgeçilmezidir. Misafirlerinizi ağırlamak ve daha bir çok şey için önemli olan yemek odaları Enza home dokunuşuyla daha da şık oluyor. 2018 Enza home yemek odası modelleri yemek odası arayanlar için çok aydınlatıcı olacak. Birbirinden şık tasarımları ve uygun fiyat politikasıyla Enza home mağazalarına sadece yemek odaları için değil Enza home koltuk takımları, salon takımları, yatak odası modelleri, tv ünitesi modelleri ve bir çok mobilya için de bu senede bir çok çift akın edeceğe benziyor.

2018 Enza home yemek odası modelleri

2018 Enza home yemek odası modelleri

Enza home’un en büyük özelliği tarzı. Enza home Tarz olarak avangart yemek odası modellerini de modern yemek odası modellerini de bünyesinde barındırıyor. Bu da tabii ki onu seçenek açısından oldukça zengin yapıyor. Model olarak gidersek Elizabeth yemek odası modelini avangart tarzında bulmanız mümkün. Beyaz tonlarıyla ve büyük şıklığıyla bu yemek odası modeli 8.700 gibi bir fiyata satılıyor. Ancak firma şu aralar %25 indirim uyguladığı için fiyatı oldukça uygun bir fiyata gelen Elizabeth yemek odası modeli 6.495 TL ile satılıyor.

Enza home Elizabeth yemek odası modeli

Enza home Elizabeth yemek odası modeli

Enza home modern yemek odası modellerinden örnek vermek gerekirse önereceğimiz model mutlaka Enza home Luce yemek odası modeli olacaktır. Çizgileri ve renk seçimiyle moderniteyi simgeleyen Luce yemek odası modeli 2018 Enza home  yemek odası modellerinde de ön planda olacağa benziyor. Fiyat olarak da oldukça uygun olan Luce yemek odası bir çok çiftin aradığı model olabilir. Luce yemek odası fiyatı %25 indirimli fiyatıyla 3.300 TL’ye satılıyor. Ayrıca Enza home yemek odası modellerini Garanti Bonus kartına 12, diğer bütün kredi kartlarına da 9 ay taksitle müşterileriyle buluşturuyor.

Enza home luce yemek odası modeli

Enza home luce yemek odası modeli

Sizde evinize yeni bir yemek odası modeli almayı düşünüyorsanız mutlaka Enza home mağazalarına uğramanızı tavsiye ediyoruz.

Enza home yemek odası modelleri

Mobilyayabakis.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ