2017 stor perde modelleri

2017 stor perde modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

2017 stor perde modelleri yine modern bir dekorasyon yapmak için yardımcı olmaya hazır. Modern ev ve ofis dekorasyonlarında sıkça tercih edilen stor perdeler, 2017 yılında da yenilikçi tasarımlarıyla ön plana çıkıyor.

 

Evler için Stor Perde Modelleri

 

Ev dekorasyonunda salon, yatak oda, çocuk odası, mutfak gibi bir çok alanda stor perdeler kullanılabilmektedir. Her odanın konseptine uygun tasarımlar üretilmektedir. Stor perdeler, ergonomik yapıları ve modern görünümleri ile tercih odağı haline geliyor. Bayanların büyük ilgi gösterdiği stor perdeler, ilk çıkış yaptığı günden beri popülerliğini sürdürüyor. Ev dekorasyonunda kullanılan stor perdeler arasında en çok zebra modelleri ve gün ışığını engelleyen perde modelleri yer almaktadır. Stor perdeler, salon, mutfak ve çocuk odalarında tercih edilir. Gün ışığını engelleyen stor perdeler ise daha çok yatak odalarda tercih edilmektedir.

 

Ofisler için Stor Perde Modelleri

Ofis dekorasyonunda da evler kadar yaygın bir şekilde stor perdeler kullanılmaktadır. Ofislerde sade ve modern bir görünüm oluşturan stor perdelerin özellikle zebra ve jaluzi tasarımları tercih edilmektedir. Bir çok bireysel ve kurumsal ofiste stor perdeleri görebilirsiniz. Ofislerde tercih edilen stor perdeler genellikle ekru ve kahverengi düz modellerden oluşmaktadır. Ev dekorasyonunda çeşitli desenler kullanılırken, ofisler için daha sade tasarımlar tercih ediliyor.

 

Brillant Stor Perde Modelleri

Son yıllarda dekorasyonda zebra perde modelleri oldukça fazla tercih ediliyor. Zebra perdelerin rahatlığı ve estetiği oldukça şık. Perde firmalarından en iyilerden birisi olan Brillant 2017 stor perde modelleriyle kendisine hayran bırakıyor. Stor perdelerin temizliğinde kumaşın kalitesi çok önemlidir. Brillant stor perdelerin kaliteli kumaşı sayesinde zebra perdelerinizi rahatça yıkayabilirsiniz.

Taç Stor Perde Modelleri 2017

Ev tekstili deyince akla ilk gelen markalardan biri olan Taç, 2017 perde modelleriyle herkesi kendisine bir kere daha hayran bırakıyor. Daha önce leke tutmayan stor perde modellerini duyuran firma, 2017 zebra perde modellerinde de bir çok yeni tarz ve model ortaya çıkardı.

Mobilyaya Bakış

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ