2017 sehpa modelleri ve fiyatları

2017 sehpa modelleri ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

2017 sehpa modelleri ve fiyatları tasarımlarına göre değişiklik göstermektedir. Son zamanlarda salonların gösterişli dekorasyonlardan oluşması ile sehpa kullanımı da büyük önem kazandı. Salonlarda kullanılan sehpalar ile oturma odalarında kullanılan sehpalar tamamen farklı tasarım ve boyutlardan oluşmaktadır. Piyasada bir çok farklı sehpa modeli bulunmaktadır. Akıllı sehpa modelleride son yıllarda oldukça popülerdir. İstediğiniz modele ve tasarıma göre sehpa fiyatları değişiklik göstermektedir. 50 lirayada sehpa modeli satın alabilirsiniz 6-7 bin lirayada alabilirsiniz. Cam sehpa modelleride modern bir ev için oldukça güzel bir seçim olabilir.

Salonlar için Sehpa Modelleri

2017 yılında salon sehpaları daha büyük boyutta tasarımlardan oluşmaktadır. Misafir ağırlamanın oldukça önemli olduğu kültürümüzde salon kullanımı da büyük önem taşımaktadır. Her evin günlük oturma odası ve misafir için dekore edilmiş salonu mevcuttur. Bu salonlarda gösterişli koltuklar, yemek odası takımı ve koltuklarla uyumlu şıklıkta perdeler yer almaktadır. Salonlar misafir kullanımı için tasarlandığından dolayı, misafire yapılacak sunumlarda kullanılan sehpalarda büyük öneme sahiptir. Salonlarda kullanılan sehpalar genellikle büyük bir orta sehpa ve ekstradan servis sehpalarından oluşmaktadır. Salonlar için 2017 sehpa fiyatları 300 TL gibi fiyatlardan başlayarak ucu açık fiyatlara kadar çıkabilmektedir.

Oturma Odaları için Sehpa Modelleri

2017 sehpa modelleri ve fiyatları oturma odaları için daha ekonomik bedellerden oluşmaktadır. Salon sehpalarında karşılaşılan yüksek fiyatlar oturma odalarında daha uyguna yer almaktadır. Oturma odalarında kullanılan sehpalar, yapılarıyla daha sade tasarımlardan oluşmaktadır. Sade yapıya sahip olan sehpaların fiyatları markaya göre değişmektedir. Oturma odaları için genellikle IKEA mobilyaları tercih edilmektedir. IKEA  sehpa modellerinin fiyatları da 60 TL’den başlamaktadır. Oturma odasında kullanılan sehpalar TV ünitesi ile uyumlu bir tasarım olarak tercih edilmektedir.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ