2017 Salon dekorasyon önerileri

2017 Salon dekorasyon önerileri


Sponsorlu Bağlantılar

2017 yılına az bir zaman kala yeni yılın dekorasyon trendleride ortaya çıkmaya başladı. Bugün 2017 salon dekorasyon önerileri hakkında bir yazı hazırlamaya karar verdim. Bu yıl dekorasyonda pastel tonlar daha fazla hakim olacak. Tezat pastel tonları bir arada kullanılarak dekorasyona farklı bir hava katacak. Şık ve daha etkileyici bir dekorasyon çalışmasına ne dersiniz? Gelin bu dekorasyon çalışmasına hep birlikte göz atalım…

Salon Dekorasyonunda Koltuk Seçimi

Salon dekorasyonunda koltuk takımı seçimi yaparken bir çok önemli detay vardır. Salonunuzun boyutu, yapısı ve diğer eşyalarınıza uygun bir koltuk modeli seçmelisiniz. Salon dekorasyonunda koltuk takımı seçerken pastel tonda modeller seçebilirsiniz. Yine son yıllarda chester koltuk takımı modelleri oldukça trend. Chester koltuk modellerinde de deri modeller seçebilirsiniz.

Salon Dekorasyonunda Televizyon

Alandaki en geniş duvara monteleyeceğiniz televizyon, her açıdan daha rahat bir şekilde izlenebilecek ve görsel olarak da alanlarınızı daha şık hale getirecektir. Dilerseniz koltuklar dan arta kalan bölgeyi puflarla donatabilir ve daha modern bir yaşam alanı elde edebilirsiniz.

2017 Salon Aksesuar Seçimi

Biblo, tablo, çiçekler, aynalar… Aksesuar konusunda abartılı hareket etmediğiniz sürece çok daha etkili bir tercih olacağını da belirtmek gerekiyor. Tablo ve biblolar bu konuda biraz daha fazla ilgi çekiyor ve daha çağdaş bir yaşam alanı için de etkili olduğunu belirtmek gerekiyor.

Minimal Eşya Grupları

Kanepe ya da büyük koltuklar tercih etmek yerine tekli takım koltukları tercih ederek sizler de daha minimal tercihlerde bulunabilirsiniz. Beklentilerinize daha kusursuz bir şekilde yanıt verecek olan bu eşya grupları hakkında daha detaylı bilgi almak adına sizler de online dünyayı ziyaret edebilir ve araştırmalarınızı daha kolay şekilde yapabilirsiniz. Kalabalık eşya gruplarından uzak durmak sizlerin lehine olacaktır, bu detayı bir kez daha belirtmiş olalım.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ