2017 Mondi mobilya köşe koltuk modelleri

2017 Mondi mobilya köşe koltuk modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Mondi mobilya tasarımları ile hayallerinize kavuşturmaya devam ediyor. Köşe koltuk takımı modelleri son yıllarda ev ve ofis dekorasyonunda sık sık tercih ettiğini mobilya tasarımlarındandır. Bir çok farklı köşe koltuk modeli bulunuyor. Sektörün köklü firması olan Mondi mobilya tasarladığı birbirinden şık ve konforlu köşe koltuk takımlarıyla damgasını vuruyor.

 

Modern dekorasyonda tercih edilen köşe koltuk takımları, salon dekorasyonunuza çok yakışacak. Salon dekorasyonunun trendlerinden olan köşe koltuk takımları, orta sehpa ve tv ünitesi modeli ile kombinlerek hoş bir tasarım ortaya çıkabilir. Tabi salon dekorasyonunda yemek masası olmazsa olmazı olduğunu unutmamak gerek.  Bu yazımızda 2017 Mondi mobilya köşe koltuk modelleri ve fiyatları hakkında bilgiler vereceğiz.

 

Mondi Mobilya Demre Köşe Koltuk Takımı

Mondi mobilya’nın 2017 köşe koltuk takımı modellerinden olan Demre konforu ve estetik görünüşü bir arada sunuyor. Küçük ev dekorasyonunda kullanabileceğiniz köşe koltuk takımı minimalist tasarımı ile ön plana çıkıyor. Mondi mobilya Demre köşe koltuk takımı fiyatı 2,772 Tl.

Mondi mobilya köşe koltuk modeli

Mondi mobilya köşe koltuk modeli

Mondi Mobilya West Köşe Koltuk Takımı

Mondi Mobilya West köşe koltuk takımında bir çok renk seçeneği sunuyor fakat sizelere sahra krem ve vega yeşil regin kullanıldığı modeli tavsiye ediyorum. Oldukça modern bir köşe koltuk takımı karşımıza çıkıyor. Tezat renk fitil tasarımıyla kendine hayran bırakan West köşe koltuk takımı fiyatı 4,884 Tl.

Mondi mobilya west köşe koltuk takımı

Mondi mobilya west köşe koltuk takımı

Mondi Mobilya Liza Köşe Koltuk Takımı

Mondi mobilya 2017 köşe koltuk takımı modellerinden olan Liza köşe takımı nubuk kumaş kullanarak üretilmiştir. Bu sene nubuk kumaş teknolojisi koltuk takımı modellerinde en fazla tercih edilen tasarımlardan.  2017 Mondi köşe koltuk takımı modeli olan Liza  estetik yapısı ve konforu bir arada sunuyor. Mondi mobilya köşe koltuk takımı fiyatı 2941 Tl.

Mondi mobilya köşe koltuk takımı

Mondi mobilya köşe koltuk takımı

Mondi Mobilya New Lilya Köşe Koltuk Takımı

Mondi mobilya mağazalarında sürekli kampanyalar bulunuyor. Resimdeki Mondi köşe koltuk takımı olan New Lilya köşe koltuk modelinde de bu sıralar kampanyalı fiyat devam ediyor. New Lilya köşe koltuk fiyatı 1,199 Tl.

Mondi köşe koltuk takımı

Mondi köşe koltuk takımı

Mondi Mobilya New Minas Köşe Koltuk Takımları

Mondi mobilya new minas köşe koltuk takımında kolay temizlenebilir kumaş tercih edilmiştir. Yatak ve sandık olabilme özelliği bulunan köşe koltuk takımının fiyatı 2.492 Tl.

Mondi mobilya new minas köşe koltuk takımları

Mondi mobilya new minas köşe koltuk takımları

Mondi Mobilya Venita Köşe Koltuk Takımı

Mondi mobilya Venita köşe koltuk takımı pastel renklerin tercih edildiği oldukça şık bir tasarımdır. Trend köşe koltuk modeli olan Venita 2017 yılınada damgasını vuracağa benziyor. Bu modelde tercih edilen kumaş rengi ve tasarımı ile eşsiz bir tasarım karşımıza çıkıyor. Ayrıca Mondi köşe koltuk modelinde yatak olabilme özelliğide bulunuyor. Mondi mobilya Venita köşe koltuk takımı fiyatı 4,003 Tl.

Mondi mobilya Venita köşe koltuk takımı

Mondi mobilya Venita köşe koltuk takımı

Mondi Mobilya Mabel Köşe Koltuk Takımı

Mondi mobilya Mabel köşe koltuk takımında bir çok renk seçeneği bulunuyor. Mondi mobilya Mabel köşe koltuk takımı fiyatı 3,293 Tl.

Mondi mobilya Mabel köşe koltuk takımı

Mondi mobilya Mabel köşe koltuk takımı

Mondi mobilya 2017 yılında ürettiği şık tasarımları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bu yazımızda Mondi mobilya köşe koltuk takımı modelleri ve fiyatlarından bahsettik. Hazırladığımız galeriyi üzerine tıklayarak detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ