2017 mobilya trend renkleri

2017 mobilya trend renkleri


Sponsorlu Bağlantılar

2017 mobilya trend renkleri, geçen yıllarda olduğu gibi pembe ve mavi üzerine kurulu olmayacaktır. Son yıllarda çok fazla tercih edilen pembe ve mavi renkler, 2017 yılında yerini daha sofistike renklere bırakıyor.

Son zamanlarda sıkça karşılaştığınız dekorasyon rengi olan pembe tonları bu yıl out oluyor. Pembe renklerin göz yoruculuğu yerini doğal tonlara bırakıyor. Pembe renklerin verdiği enerji bir süre sonra boğucu hale gelmeye başlıyor bu yüzden evinizde pembe renk dekorasyonu yaparken abartmamaya özen göstermelisiniz. 2017 yılında yapılacak dekorasyonlarda mavi yine kullanılıyor ama, mavi ile birlikte krem, gri, bej gibi doğal tonlar ile kombinlenme gerçekleştiriliyor. Mavi renk koltuk almayı düşünüyorsanız, koltuk üzerinde kullanılacak yastıkların bej tonlarındaki bir renkten oluşmasını sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte salon içinde göz yorucu bir atmosfer olsun istemiyorsanız, perde renklerinin açık tonlardan olmasına dikkat etmelisiniz. Renkli bir koltuk ile renkli perdeler ilk zamanlar göze hoş gelebilir ama zamanla gözü yorarak sıkıcı bir atmosfere dönüşürü. Kaliteli ve lüks görünen bir dekorasyon hayal ediyorsanız, açık renk tonlarda mobilyalar ve aksesuarlar tercih etmelisiniz.

2017 mobilya trend renkleri olarak en çok ön plana çıkan ton; mavi, bej ve gri renkler olacaktır. Bu renklerin kullanıldığı harika bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Mobilya kumaşlarını renkli tercih edecekseniz, ahşap olan bölümlerin mutlaka beyaz olmasına özen göstermelisiniz. 2017 mobilya modasında ahşabın sıcaklığını daha çok hissedeeksiniz. Sizler için hazırladığımız 2017 mobilya moda renklerinden oluşan galeriyi inceleyebilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ