2017 Konsol modelleri

2017 Konsol modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

2017 konsol modelleri, oldukça farklı tasarımlardan oluşmaktadır. Kullanacak kişi açısından içerisi ne kadar eşya, tabak, çatal, kaşık takımı alır ise, bir o kadar kullanım rahatlığı verecektir.

konsol modelleri ve fiyatları

konsol modelleri ve fiyatları

Ev dekorasyonunda en önemli ve özenilen taraflardan biride malum salonlar olmuştur. Koltuk takımları, sehpalar, avizeler derken birde yemek odası takımı eklenir bunlara. Yemek odası takımları içerisinde birbirinden farklı konsol modelleri ile karşı karşıya gelinir ki, kullanımı açısından bu tercih oldukça önemlidir. Konsol; ev dekorasyonlarında çoğunlukla salon bölümlerinde kullanılan, duvara genellikle sıfır yerleştirilen, uzun, kapaklı mobilyalardır.

Country konsol modelleri

Country konsol modelleri

 

Konsol Modelleri Nelerdir?    

 

Modern Konsol Modelleri denildiğinde, akla ilk gelen şık bir o kadarda düz hatlara sahip tasarımlar olmuştur. Rengarenk ya da istenildiğinde tek bir renk olarak dahi tercih edilen bu modeller daha çok yine aynı başlık altındaki modern koltuk takımları, avizeler ile birleştiğinde bir bütünlük yaratır.

 

Genellikle bembeyaz tasarlanan, oymaların göze hitap ettiği, kimi zaman geniş ayaklı, çok parlak olmayan Avangarde Konsol Modelleri genellikle kullanım açısından kolaylık sağlamak değil, daha şaşalı bir görünüme kavuşturmak maksatlı tercih edilebilir.

2017 modern konsol modelleri

2017 modern konsol modelleri

Öte yandan vazgeçilmez klasik konsol modelleri de birçok kişi tarafından tercih sebebi olabilmektedir. Klasik konsol modellerinde eskitme mobilyalarda kullanılabilmektedir. Bu tarz konsol modellerinde kulpların genellikle demir olması ürünün özelliğinin bir parçası haline gelmiştir. Konsol üzerine günümüzde televizyon yerleştirirlerken, konsollar genellikle ayna ile bütünleştiğinde tamamlanan bir ürün olmuştur. Hemen üzerine monteli ya da hemen üst duvarına monteli aynalar konsollara bir ayrıcalık katacaktır.

Yemek odalarında düşünülen konsol modellerine baktığınızda genel olarak konsolların yanlarında mükemmel oturma grupları ile süslenmiş olduğunu görebilirsiniz. Yemek odası denildiğinde akla gelen konsol modellerinde harika salon takımları ile süslemeniz mümkün. Oturma grubu model önerilerine bakarsak şu sıralar en çok tercih edilen oturma grubunun Enza Home koltuk takımı olduğunu söyleyebiliriz. 2017 konsol modellerinin yanı sıra Enza home oturma gruplarını da tercih edebilirsiniz.

Mobilyayabakis.com / 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ