2017 koltuk takımı modelleri ve fiyatları

2017 koltuk takımı modelleri ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

2017 koltuk takımı modelleri  çok çeşitli seçenekler sunmaktadır. Günlük kullanıma göre koltuk modelleri ekonomik fiyatlardan başlamaktadır. Ancak, günlük kullanımın dışında olan lüks salon takımları ve ciddi fiyatlara çıkabilmektedir.

Piyasada bir çok farklı koltuk takımı modeli bulunuyor. Öncelikle köşeli koltuk takımı mı istiyorsunuz yoksa düz koltuk takımı mı buna karar vermelisiniz. Daha sonra yine koltuk takımlarının klasik,avangard, modern ve country tarzı koltuk modellleri bulunuyor. Birde son yılların revaşta olan modeli 2017 chester koltuk takımı modelleri yer alıyor. Chester koltuk takımı diğer adıyla düğmeli koltuk takımlarının bir çok farklı modeli bulunuyor.

Günlük Kullanıma Uygun 2017 Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Günlük kullanım ihtiyacınızı giderecek bir koltuk takımı arayışındaysanız, çok hoş ve sade modelleri uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Günlük kullanım ihtiyacını gidermek için üretilen koltuk takımları genellikle göz yormayan tasarımlardan oluşmaktadır. Günlük kullanım için tercih edilen koltuk takımları kir tutma özelliğine göre renkleri belirlenmektedir. Ağırlıklı olarak kahve tonları tercih edilmektedir. Eğer açık renklerde bir koltuk takımı tercih edecekseniz, günlük kullanımdan kaynaklı yıpranma ve kirlenmeleri düşünmelisiniz. Ekonomik fiyatlı koltuk takımları 1500 TL’den başlamaktadır. Genellikle bir adet 3lü, 2li ve 2 adet berjerden oluşur ve yatak olabilen tasarıma sahiptirler.

 

Lüks Salonlar için 2017 Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Lüks bir salon dizaynı oluşturmak istiyorsanız, koltuk takımının gösterişli olmasına önem vermelisiniz. Spor ve sade bir koltuk takımı kesinlikle tercih etmemelisiniz. Lüks salonlar için klasik koltuk takımları idealdir. Bu yıl klasik koltuk takımlarında pembe ve maviden kesinlikle uzak durmanızı öneriyoruz. Çok yaygınlaştığı için özel bir görünüm olmayı yitiren bu iki rengin dışında hayal ettiğiniz bir renk tercih edebilirsiniz. Lüks koltuk takımları 7000 TL fiyatlardan başlamaktadır ve kullanılan malzemesine göre fiyat artmaktadır.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ