2017 kitaplık modelleri

2017 kitaplık modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

 

2017 kitaplık modelleri, modern tasarımları ile dikkat çekmektedir. Kitap okuma alışkanlığı olan kişilerin evlerindeki olmazsa olmaz mobilyalardan birisidir. Kitaplıkların son dönemlerden üretilen modern tasarımları sayesinde daha büyük bir yeri olmaktadır. Ev dekorasyonuna şıklık ve kalite katan kitaplıklar, bu yılda yenilikçi tasarımlarıyla göz dolduruyor.

 

Metal Kitaplıklar

 

Genç odası ve spor dizayn edilmiş salonlarda tercih edilen metal kitaplıklar, gençler için ideal bir tasarıma sahip. Modern ve yenilikçi görünümü ile dikkat çeken bu kitaplıklar, özellikle genç odalarında sıkça tercih edilmektedir.

 

Beyaz Renk Kitaplıklar

 

Beyaz renk mobilya kitaplıkların kullanımı oldukça zordur. Sürekli olarak tozunun alınması gerektiğinin altını çizmek isteriz. Beyaz renk kitaplık tercih edecekseniz ve epey fazla kitabınız varsa, bir kez daha düşünmenizi öneriyoruz. Beyaz renk, hepsinden daha şık ve dikkat çekici görünür ama kullanımı da çok fazla zahmet gerektirir.

 

TV Üniteli Kitaplıklar

 

Fonksiyonel tasarıma sahip olan kitaplıklarda TV üniteli modelleri sıkça görmekteyiz. TV ünitesi kullanımı ile birlikte tasarlanan kitaplık modelleri, salonlarda kullanım için idealdir. Çok sayıda kitabınız yoksa bu modelde bir kitaplık size fayda sağlayacaktır. TV ünitesi ve kitaplığı ayrı ayrı almanıza da gerek olmadan, rahatlıkla kullanabileceksiniz. TV üniteli kitaplıklar, genellikle evin dekorasyonuna uygun renklerde tercih edilmektedir. Bu kitaplığa az sayıda kitap konulduğu için beyaz renk tercih edilmesi oldukça yaygın bir durumdur.

 

2017 kitaplık modellerinde en fazla talep gören firmalar arasında İkea kitaplık modelleri,Koçtaş kitaplık modellerine talep oldukça fazla. Yapı marketlerde bir çok farklı model ve tasarım bulunuyor.

2017 Kitaplık Modelleri

 

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ