2017 Kelebek mobilya yemek odası modelleri

2017 Kelebek mobilya yemek odası modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Modern mobilya üreticisi, estetik ve kalitenin birleştiği adres olan Kelebek mobilya 2017 yılında da modelleriyle herkesi hayran bırakıyor. Firmanın yemek odası takımlarında bir çok alternatif model sunuyor. Salon dekorasyonunda oldukça önemli olan yemek odası takımları ile salon takımlarının uyumuda çok önemlidir. Kelebek mobilya yemek odası modellerinin tamamlayıcı ürün olarak aynı modelin devamı salon koltuk takımı modelleride bulunuyor. Bu yazımızda 2017 Kelebek mobilya yemek odası modelleri hakkında bir incelemede bulunduk.

 Kelebek Mobilya Queen Yemek Odası Takımı

Kelebek mobilya kalitesi ile retro tarzının buluştuğu yemek odası takımı olan Queen yemek odası takımı nostaljik görüntüsü ile modern tarzın birleştiği bir tasarım ortaya koymuş. Zarif ahşap ayak detayları, kullanışlı ahşap konsol takımında tercih edilen kulp yapısıyla farklı bir model ortaya çıkmış. Kelebek mobilyanın en fazla sattığı yemek odası takımlarından olan Queen  iki farklı kapak rengi alternatifi sunuyor. Kelebek mobilya Queen yemek odası fiyatı 3.575 TL.

Kelebek mobilya retro yemek odası takımları

Kelebek mobilya retro yemek odası takımları

Kelebek Mobilya Angelic Yemek Odası Takımı

Son yılların mobilya trendi olan country Kelebek mobilyanın Angelic yemek odası takımında farklı bir tasarım ortaya koymuştur. Alışıla gelmişin dışında bir country yemek odası takımı olan Angelic kullanışlı yapısı ve şık görünüşü ile bir çok aile tarafından tercih edilmiştir. Bu modelin yemek masası oldukça farklı yapıdadır, konsol ve Kelebek mobilya dresuar ile tamamlanan Angelic yemek odası fiyatı 5780 Tl.

Kelebek mobilya country yemek odası takımı

Kelebek mobilya country yemek odası takımı

Kelebek mobilya İmperia Yemek Odası Takımı

Modern mobilya öncüsü Kelebek mobilya 2017 tasarımlarıyla büyülemeye devam ediyor. Firmada onlarca farklı mobilya tasarımı bulunuyor. Kelebek mobilya modern yemek odası takımı olan İmperia tasarımı kusursuz yapısı ile evlerinize renk katacak. Konsol, yemek masası ve 4 sandalyeden oluşan Kelebek mobilya İmperia yemek odası fiyatı 7,270 Tl.

Kelebek mobilya İmperia yemek odası takımı

Kelebek mobilya İmperia yemek odası takımı

Kelebek Mobilya Yemek Odası Modelleri 2017

Kelebek mobilya 2017 modelleriyle yeni sezona bomba gibi giriş yaptı. Şu sıralarda Kelebek mobilya kampanyalı fiyatları devam ediyor. Sizde en yakın Kelebek mobilya mağazasına giderek kampanyalardan yararlanabilirsiniz.  Falter yemek odası takımında konsol modelinde kullanılan kapaklar dikkat çekici. Kelebek mobilya Falter yemek odası fiyatı 3,700 Tl.

2017 Kelebek mobilya yemek odası modelleri

2017 Kelebek mobilya yemek odası modelleri

Kelebek Mobilya 2017 Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları

Kelebek mobilya Melotis yemek odası takımı ilginç konsol kapakları şık ayak tasarımı ile ahşabın sıcaklığını ev dekorasyonunuzda hissedeceksiniz. Dayanıklılığın ve estetiğin bir arada bulunduğu Melotis yemek odası takımının fiyatı ise 7350 Tl.

Kelebek mobilya yemek odası modelleri 2017

Kelebek mobilya yemek odası modelleri 2017

Kelebek Mobilya Cresida Yemek Odası Modeli

Kelebek mobilya 2017 yemek odası takımı olan Cresida özel kapak tasarımı dikkat çekici. Konsol ve vitrinde birbirini tamamlayan kapak işlemeleri yemek masasında da yer almış. Kelebek mobilyanın özel ürünlerinden birisi olan Cresida yemek odası fiyatı 5,125 Tl.

Kelebek mobilya yemek odası modelleri ve fiyatları

Kelebek mobilya yemek odası modelleri ve fiyatları

Kelebek mobilya mağazalarında 2017 ürünleri oldukça şık tasarımlardan oluşuyor.Kampanyalı fiyatlar ve kaliteli mobilyalar için sizde en yakın Kelebek mobilya mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Mobilyaya Bakış

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ