2017 Ev dekorasyon fikirleri

2017 Ev dekorasyon fikirleri


Sponsorlu Bağlantılar

Dekorasyon hayatımızda önemli bir detaya sahiptir. Dekore ettiğimiz alanın huzur ve rahatlık verecek bir alan haline getirebilmek için dekorasyonda kullanılacak renklere dikkat etmek gerekir. 2017 ev dekorasyon modellerinde bir çok alternatif tasarım bulunuyor. 2017 ev dekorasyon renklerinde  zıt renkler birlikte kullanılıyor. Böylece daha özgün tasarımlar ön plana çıkarak farklılık ön plana çıkıyor. Ev dekorasyonunda tüm alanları ayrı ayrı değerlendirmek gerekir.

 

2017 Salon Dekorasyon Fikirleri

Evlerimizin en önemli alanlarından birisi olan salonların dekorasyonunda bir çok önemli detay vardır. Gelen misafirlerimizi genelde salonlarda ağırlarız. Evimizde en ihtişamlı ve gösterişli alanın salonlar olması gerekir. 2017 salon dekorasyonunda kullanılan mobilyalarda yemek odası takımları yerine tv ünitesi modelleri ve yemek masası tercih ediliyor. Zarif bir yemek masasının üzerinde kullanılan salon avize modeli oldukça önemlidir. Yemek masası dışında ayrıca salon aydınlatması alanın büyüklüğüne göre kullanılabilir. Küçük bir salonunuz varsa köşe takımı orta sehpa ve tv ünitesi ile tamamlanabilir. Salon dekorasyonunda halı perde uyumuna dikkat etmelisiniz. Modern bir dekorasyon ortaya çıkardıysanız fon perde modeli kullanabilirsiniz. Country tarzı dekorasyonda ise çiçekli perde modelleri salonunuza çok yakışacak.

 

Mutfak Dekorasyon Modelleri

Mutfak dekorasyonu ise özellikle bayanlar için çok önemlidir. 2017 mutfak dekorasyonunda pastel tonda mutfak dolabı renkleri ve beyaz mutfak dolabı damgasını vuracak. Genellikle 2017 yılında country mutfak dekorasyonu ön plana çıkacak. Yine ahşap bir mutfak masası oldukça şık olacaktır. Mutfak masası seçerken mutfağın boyutuna uygun bir tasarım seçmelisiniz. Mutfak dekorasyonunda genellikle stor perde modelleri tercih ediliyor.

 

Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Yatak odası dekorasyonu oldukça önemlidir. Günün yorgunluğunu attığımız, zamanımızın bir çok alanını geçirdiğimi alan olan yatak odaları dekorasyonunda kullanılan renklere dikkat etmek gerek. Yatak odası dekorasyonunda pastel tonda renklere seçerek ferah ve romantik bir yatak odası oluşturabilirsiniz. Yatak odası aydınlatmalarında yardımcı aydınlatmalar kullanmalıdır. Abajur ve avize dışında led aydınlatma modellerinden de yararlanılabilir.

2017 Ev dekorasyonuna damgasını vuracak örnek dekorasyon modellerinden oluşan bir galeri hazırladık. Resmin üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ