2017 Enza Home oturma grupları

2017 Enza Home oturma grupları


Sponsorlu Bağlantılar

2017 enza home oturma grupları  hakkında sizlere yardımcı olabilecek araştırmalara yer verdik. Enza Home markasının 2017 koleksiyonunda tanıttığı oturma grupları, kalitesi ve modern tasarımlarına göre oldukça uygun fiyatlardan başlamaktadır.

Enza Home markasına ait oturma grubu modelleri, oldukça kullanışlı tasarımlarda üretilmektedir. Oturma grupları günlük kullanım için tercih edildiğinden dolayı, tasarımları oluşturulurken de bu hususlara dikkat edilmektedir. Gerek kumaş yapısı, gerekse ahşap dizaynı ile günlük kullanımdan oluşacak tüm olumsuzluklara karşı dayanıklı olarak üretilmektedir. Enza Home oturma grubu fiyatları, tasarıma göre değişmektedir. Daha sade ve günlük kullanım için ideal olan tasarımlar 3000 TL fiyat seçeneklerinden başlamaktadır. Oturma grubunun modeline, fonksiyonlarına göre fiyat değişiklikleri meydana gelmektedir. Ayrıca, oturma grubu içine ekstra koltuk dahil etme şansına da sahipsiniz. Ek koltuk ekletebileceğiniz gibi eksiltme de yapabilirsiniz. Bu işlemler en çok tekli koltuklar arasında yapılmaktadır. Bir çok kişi oturma grubunu alırken tekli koltukların adetlerinde değişiklik yapmaktadır. Siz de bu avantajdan faydalanarak, evinizin odasına en uygun biçimde oturma grubu oluşturabilirsiniz. Enza Home oturma gruplarının büyük bir bölümü sandıklı ve yatak olabilen tasarımlardan oluşmaktadır. Bu özellikleriyle de günlük kullanım için ideal imkan sağlamaktadır.

2017 enza home oturma grupları ve fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, en yakın Enza Home şubesine uğramanızı önermekteyiz. Bunun haricinde Enza Home şubelerine telefonla da ulaşarak fiyat ve ürün bilgisi alabilirsiniz.Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ