2017 Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri

2017 Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Mobilya denilince akla gelen markalardan olan Doğtaş Mobilya, 2017 yıl için hazırlıklarını tamamladı. Yeni kataloğında 2017 Doğtaş koltuk takımı modelleri yine bu katalog da en çok dikkat çeken mobilyalar arasında yer alacak. Rengarenk birbirinden iddialı tasarımları ile evlerinizi şekillendiren temel faktörler arasında gelen koltuk takımları rahat kullanılışlı takımları her eve uygun farklı boyutlarda ve kullanımlara sahip model seçenekleri ile evlerde farkını yansıtıyor. 2017 Doğtaş koltuk takımları özgün şık tasarımları farklı konseptleri ile evlerinizde başka bir hava katarak evinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz şık ve kaliteli modeller sunuyor. Zengin model seçenekleri ile klasik,modern her tarza uygun model seçenekleri ile 2017 doğtaş koltuk takımları yenilikçi dizaynı iddialı şık modelleri ile evlerinizde misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz her bakışınızda tekrar hayran olabileceğiniz modelleri ile 2017 yılı tercihi de doğtaş mobilya oluyor. Mobilyanın yenilikçi ve öncü isimlerinden olan country gibi modelleri ülkemize getiren doğtaş mobilya zarif ince tasarımları klasiği ve modernliği net bir şekilde ifade etmesi ve uygun fiyatları ile evlerde sıkça tercih edilen modellerdendir. 2017 koltuk takımları renkli gösterişli günümüz çağdaş dünyasına uygun evinizde adeta baharı getirecek tasarımları ile ön plana çıksa da klasik sevenler için oymalı işlemeli evinizde asil görüntüler ortaya koyacak ok şık model seçenekleri bulunuyor.Evlerinizde hoş görüntüler oluşturacak doğtaş salon takımları farklı dizayn yapısı özgün tasarımı ve yılların deneyimi ile müşterilerini memnun eden tasarımları ile devam ediyor.2017 Doğtaş koltuk takımları modellerini galerimizden inceleyebilir bütçenize uygun modelleri tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. zaid dedi ki:

  Please be advised that, we have obtained your email address from the net.

  we have been gone through your products series of line and we are very interested in your company and your products too.

  We, Alghail for Furniture one of the leading and biggest companies in Yemen, dealing and handling of home furniture , tools. and related products and would like to establish fruitful and long lasting business relationship with your esteemed company.

  to start with, kindly send us your best and competitive prices list for all different models of your sofa and corner.

  ​also kindly send us your updated products catalog for 2016.​

  your earliest reply will be highly appreciated
  Best Regards

  Zaid M. AlGhail
  General Manager

  Algeria St. Sana’a, Yemen
  Tel: + 967 1 445844 / 445688
  Mobile: + 967 777751529

BİR YORUM YAZ