2017-2018 Çilek genç odası modelleri

2017-2018 Çilek genç odası modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

2017-2018 yılının modası netleşmeye başladı. Arabalı genç odaları, çocuk odaları, genç odaları ile ünlenmiş Çilek bu sene genç odası modellerine bilhassa özenmiş. Genç odalarına ülkemizde yeni bir soluk getiren Çilek, bu sene yine herkesi şaşırtacak.

Çilek modern genç odası modelleri

Çilek modern genç odası modelleri

Çilek genç odası modelleri ve fiyatları

Genç odaları çocuklarınız için oldukça önemlidir. Çocuklarınızın ferah ve konforlu bir odada büyümesini ebeveynlerden çok kimse istemez. Çilek mobilya da bunu düşünerek çocuğunuz için hem kaliteli hem de şık bir genç odası modeli arıyor.

Çilek genç odası modellerinde modern ve avangart olmak üzere bir çok model bulabilirsiniz. Kız genç odası modellerinde Romantic genç odası modeli en çok beğenilen genç odası modellerinden. Beyazın şıklığıyla bezenmiş Romantic genç odası modeli bu seneye damgasını vuracak. Romantic genç odası modeli fiyatı komodin, gardırop ve yatağıyla beraber toplam 3547 TL.

Çilek Romantic genç odası modeli

Çilek Romantic genç odası modeli

2018 çilek genç odası modellerinde de göreceğimiz Flora genç odası modeli de önümüzdeki senelerde yine çok tercih edilecek. Flora genç odası modeli şıklığı ve kalitesiyle günümüzde bir çok gencin odasını süslüyor. Renklerinin ve mobilyalarının uyumuyla Flora genç odası erkek genç odası modellerinde öne çıkıyor. Peki Flora genç odası fiyatı ne kadar ? Flora genç odası fiyatı beklentilerin altında kalıyor. Flora genç odası modeli fiyatı karyola, gardırop, çalışma masası ve çalışma masası kitaplığı ve komodiniyle 3445 TL.

Çilek Flora genç odası modeli

Çilek Flora genç odası modeli

Çocuk odaları için arabalı yataklar

Çilek genç odası modellerinde arabalı yataklar her zaman ilk tercih edilen ürünler içinde olmuştur. Erkek çocuklarının rüyalarını süsleyen ve aklından çıkmayan bu genç odası modellerine son yıllarda talep daha da arttı. Ayrıca Çilek mobilya’da bir çok renk seçeneğiyle farklı arabalı yatakları da bulunmakta.

Araba deyince aklımıza çoğu zaman erkek çocukları gelir, ancak arabalı yataklarda kız çocukları için de bir çok model bulunmakta. Pembe renkli olan arabalı yataklar bu tarzıyla herkesi kendisine bağlıyor. Çocuk odası modellerinde arabalı yatak fiyatları 600 liradan başlıyor. Ancak model model değişen Çilek mobilya arabalı yatak fiyatları 2800 TL’ye kadar yükselebiliyor.

Çilek mobilya arabalı yatak modelleri ve fiyatları

Çilek mobilya arabalı yatak modelleri ve fiyatları

Çilek mobilya Bebek odası modelleri

Genç odaları, çocuk odalarından daha da önemli bir tasarım gerektiren bebek odası modelleri bebeğiniz için büyük önem taşır. Onun gelişimi ve büyümesi için ferah ve sağlıklı bir ortam gerekir. Çilek mobilya da bunu düşünerek bebek odası mobilyalarında bilhassa kaliteye önem vermiş. Kalite için malzemeye önem veren firma hem tarzıyla hem de kalitesiyle bütün ebeveynleri kendine bağlamıştır.

Çilek Softy bebek odası modeli

Çilek Softy bebek odası modeli

Çilek mobilya bebek odası modelleri ve fiyatları da yaklaşık 3000 TL’den başlıyor. Fiyat olarak da uygunluğuyla bebek odası modellerinde büyük bir fark yaratan Çilek mobilya bütün övgüyü hak ediyor.

Çilek genç odası modelleri ve fiyatları

Mobilyayabakis.com

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ