2017-2018 Bellona yemek odası modelleri

2017-2018 Bellona yemek odası modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

2017-2018 yemek odası modelleri yeni yeni ortaya çıkmaya başladı. Bellona yemek odası modelleriyle 2017 ve 2018 yılındaki modasını ortaya koymaya başlıyor. Uygun fiyatlarla yıllardır evlerde mobilyalarda ilk tercihlerden biri olan firma bu senede yemek odası modellerinde bir çok yeni model barındırıyor.

Bellona Liona yemek odası modeli

Bellona Liona yemek odası modeli

Bellona yemek odası modelleri ve fiyatları

Bellona’yı Bellona yapan her zaman uygun fiyat politikası ve satıştan sonra da verdiği destektir. Bellona yemek odası modelleri ve fiyatlarıyla da bu sene geleneği sürdürüyor. Yeni modellerinden örnek vermemiz gerekirse Bellona Liona yemek odası modelinin bu sene çok tercih edileceğini tahmin edebilirsiniz. Liona yemek odası fiyatı ise bir çok ailenin bütçesine uygun bir şekilde satılıyor. Fiyat olarak 4824 TL’den satılan bu model bir çok karta 12 taksite kadar satış imkanı da sunuyor. Firmanın açıklamasında da denildiği gibi Marsala ve Antrasit renklerinden yola çıkılarak yapılan bu takım bütün övgüleri hak ediyor. Bellona modern yemek odası modellerinin zaten tercih edildiğini varsayarsak bu modelin de tercih edilmemesi mümkün değil.

Bellona konsol modelleri

Bellona konsol modelleri

Bellona yemek odası modellerini bu kadar şık yapan bir çok etken var. Bellona konsol modelleri bunların en başında geliyor. Yemek odası modellerinde nokta dokunuş olan konsol modelleri yemek odası modeli öne çıkaran en önemli ögelerden diyebiliriz. Bunun yanı sıra yemek odasını yemek odası yapan Bellona masa modelleri, hem kullanış açısından hem de şıklık açısından büyük beğeni topluyor.

Bellona yemek odası modelleri ve fiyatları

 

Mobilyayabakis.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Muslu Nalbant dedi ki:

    Bellona mobilya yemek odası modelleri cidden kusursuz.

BİR YORUM YAZ