2016 Zebrano yemek odası modelleri

2016 Zebrano yemek odası modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Sektöre hızlı bir giriş yapan ve kendini has farklı bir tarzı benimseyen Zebrano mobilya 2016 yılında da özel modelleriyle zerafet ve şıklığı müşterileriyle buluşturuyor. Bir çok farklı tasarımda olan modeller renkleriylede dikkat çekiyor. Yemek odası modellerinde farklılık estetik ile buluşuyor. Salon estetiğin en önemli parçalarından birisi kusursuz yemek odası modelleri ve oturma gruplarıdır. Zebrano yemek odası modelleri hem fiyat olarak hemde kalite olarak rakip firmalara göre çok daha caziptir. Genelde lake renklerin kullanıldığı 2016 yemek odası trendleri arasında Zebranonun bir çok modeli var. Konsollarda kullanılan zarif kulplar takımın tamamlayıcı durumunda. Masa ayaklarının gösterişi ise farklı bir hava katıyor.Zebrano mobilyanın en güzel yemek odası modellerinden oluşan 10 modelinden oluşan galeri hazırladık.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Melda Yiğit dedi ki:

    Zebrano yemek odası modelleri harika. Siyah bir yemek odası var ben çok beğendim eşimle hafta sonu Ankara’daki mağazasına gidecez. Umarım eşimde beğenir alırız.

  2. Aslı Aydın dedi ki:

    Zebrano’dan yemek odası takımı almaya karar verdim fakat modele henüz karar veremedim. Çok güzel model var kafam acayip karıştı.

BİR YORUM YAZ