2016 tekzen avize modelleri ve fiyatları

2016 tekzen avize modelleri ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Doğru kullanıldığında dekorasyonda hedeflenen etkiye bizi ulaştırma yetkisine sahip aydınlatma tasarımları, her ne tarzda dekore edilmiş olursa olsun odanın vazgeçilmezleridir. Değişen trendlerin etkisiyle sınırsız form ve malzeme çeşitliliğiyle yeni sezonda da ön plana çıkan sarkıt ve lambaderler dekorasyonunuzun başrolü olmaya hazır.

Hangi odaya hangi ışık ?

Evin hangi odasında sarkıt hangi odasında avize kullanılması gerektiği mekanın dekorasyonu kadar fiziksel koşullarına da bağlıdır. Tekzen aydınlatma tasarımlarında tercih edilecek tasarım he dekorasyonun genel tarzıyla uyumlu hem de mekandaki ışık ihtiyacını en doğru şekilde karşılayacak şekilde seçilmesi önemlidir.

Evin salon gibi geniş alanlarında eğer tavanlarınız standart ya da standart üstü yüksekliğe sahip ise sarkıt lamba tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Odanının büyüklüğüne göre seçeneğiniz sarkıt aydınlatma tasarımı ile odanın tamamını aydınlatarak ışık ihtiyacını şık bir şekilde giderebilirsiniz. Tekzen avize abajur modelleri ise farklı tasarımlar ile odanızda şık bir aydınlatma aksesuarı olarakta kullanabilirsiniz. Tekzen avize fiyatlarıda son derece uygun ve hesaplıdır. 2016 tekzen avize modellerinde ki şıklık ise hayran bırakan cinsten.

Yeni sezonda özellikle yemek masalarının üzerinde kullanılan çoklu sarkıt lambalar en gözde tasarımlardan biri. Bu düzenlemede dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, kullanılan tasarımların renk, malzeme ve tarz açısından birbirini tamamlar nitelikte olmaları.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ