2016 salon perde modelleri ve fiyatları

2016 salon perde modelleri ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Evinizin en önemli odalarından biri solonunuzdur. Çünkü işten yorgun gelip, yemeğinizi yedikten sonra çayınızı yudumlamak üzere salonunuzun yolunu tutmaktasınızdır. Çoğu insan çayını keyifle yudumlayacağı salonunda gözünü yoracak, zihnini daha da bulandıracak kalabalık eşyalara ve boğucu renklere tahammül etmek istememektedir. Bu sebeple gün geçtikçe daha sade eşyalarla ve açık renklerle salon dekorasyonları yapılmaktadır. Zaten 2016 salon perde modellerine de bakıldığında bu sadelik hemen göze çarpmaktadır.2016 yılında da perde modasında özellikle salon dekorasyonunda taç salon perde modelleri ön plana çıkmaktadır. Yine ön plana çıkan diğer firma ise Brillant salon perdesi modelleriyle şık ve trend tasarımları müşterileri için hazırlamıştır.

Salon perde modeli seçerken odanın boyutu, güneşe karşı konumu, salondaki eşyaların modeli ve renkleri, halıların model ve renkleri gibi pek çok unsur bir arada değerlendirilmektedir. 2016 salon perde modelleri tasarımlarına bakıldığında onlarca seçenek göze çarpmaktadır. Eviniz ister güneş görsün ister görmesin salon perdenizi seçmek hiç zor olmamaktadır. Çünkü güneş görmeyen salonlar için tüm renkler kullanılmaktadır ve renk konusunda modellerde geniş bir yelpaze vardır. Güneş görmeyen salonlar içinse açık renkler seçilmelidir ki bu yılın modellerinde pembe, mavi, yeşil gibi canlı renler can alıcı bir biçimde kullanılmıştır. İster modern isterseniz de geleneksel modellere ilginiz olsun, sorun yaşanmamaktadır çünkü modeller her türlü zevke hitap edecek biçimde tasarlanmıştır.

Yeni evlenenler, salonunu yenilemek isteyenler, salonunda değişiklik yapmak zorunda kalanlar 2016 salon perde modelleri ile güzel ve hoş bir salon oluşturabileceklerdir. Bu sayede hem kendileri salonlarında çaylarını keyifle yudumlayıp televizyonlarını izleyebileceklerdir hem de misafirleri ile hoş vakit geçirebileceklerdir.

 

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ