2016 perde modası ve brillant modelleri

2016 perde modası ve brillant modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Bu senede perde modasını belirleyen firma herkes tarafından taktir edilen Brillant perdeden başkası değil. Şık ve farklı tarzlarıyla perde modelleri sizleri hayran bırakacak. Brillant perde geçen seneki gibi 2016 yılında da bizlere yine zevkli ve son moda seçeneklerini sunmakta. Türkiye’nin en önde gelen mağaza zincirlerinden olan Brillant salon perde 2016 modellerini inceleyelim.

İddiasını bu yıl da devam ettiren Brillant perde bu yıl da en güzel en zevkli salon perde modellerini beğenimize sunmakta. Brillant perde, bu sene özellikle fon perde çeşitliliği konusunda rakiplerini geride bırakıyor. Hem kumaş çeşitliliği hem renk hem desen hem de ülkemize özel geleneksel dokunuşları her zevke göre kişiselleştirilebilmekte. Salonunuzun cephesi, aldığı ışık miktarı, genişliği, tavan yüksekliği, yer döşemesi gibi çeşitli faktörleri de göz önüne alarak salonlarınız için perde tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin; yüksek tavanlı ferah bir salona sahipseniz, hacimli yere kadar uzanan, sıra dışı ve belirgin renklerde fon perdeler kullanabilirsiniz. Tam tersi bir mekan ise perdelerinizi düz seçmelisiniz ki salonunuz daha büyük görünsün. Perde seçiminde pencerelerinizin boyutu ve çerçeve renleri de önem kazanır. Eğer pencereleriniz küçük ise duvar renginizle ya birebir aynı yada birkaç ton açık perdeler kullanmalısınız, pencereleriniz büyük ise perdelerinizi duvar boyalarınızdan koyu renk seçebilirsiniz. 2016 Brillant salon perde modellerini incelediğinizde her ayrıntının düşünülmüş olduğunu göreceksiniz. Mobilyalarınızla, halınızla, yer döşemesiyle, duvar renkleriyle yani kısaca tüm salonla uyumlu olması için perde seçimini sona bırakmalı ve bu profesyonellikten yararlanmalısınız. Örneğin düz renk koltuklara sahipseniz desenli perdeler, desenli koltuklara sahipseniz düz perdeler düşünmelisiniz. Perdeler mobilyalarınızın tamamlayıcısı adeta pastanın üzerindeki süsler gibi ürünün ortaya çıkmasını sağlayacak faktörlerdir.

Bu yılın en son trendleri için 2016 Brillant salon perde modellerini incelemenizi tavsiye ediyoruz. Profesyonel bakış açısı ve uygun fiyat ikilisini bir arada bizlere sunan Brillant perde ürün yelpazesinde her zevke uygun modellere rahatça erişmek veya kişisel tasarım imkanı bulabilmek mümkün.

Mobilyaya Bakış

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ