2016 Konfor mobilya yemek odası fiyatları

2016 Konfor mobilya yemek odası fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Mobilya sektörünün son yıllarda en hızlı büyüyen markası Konfor mobilya 2016 yılınada damgasını vuracağa benziyor. Şık modelleri ile rahatlık bu markada birleşiyor. 2016 Konfor yemek odası modellerinde ise bir çok mobilya tarzı yer alıyor.

Konfor Avangard Yemek Odası 2016

La Vera yemek odası takımı, şık avangard yemek odası takımlarının en iyisi. Oymalarla süslenmiş yemek odası modeli lake renkle eşsiz bir görünüme sahip olmuştur. Şık masa ve takımı tamamlayan avangard sandalyesinde görünüm kadar rahatlığada önem verilmiştir. Konfor avangard konsol modelinde 3 çekmece ve 3 kapağa yer verilmiştir. Kullanış ve tarz olarak konsolun üzerinde yer alan ayna ve üzerindeki aynalar tamamlamıştır. La Vera yemek odasında büfe ve vitrinde bulunmaktadır. Dilerseniz bu takımın sehpa modelleride bulunmaktadır. Evinizin en şık köşesine bu yemek odası modelini rahatlıkla koyabilirsiniz.

Lia Yemek Odası Konfor Mobilya

Modern yemek odası arayan müşteriler için üretilen özel bir tasarım olan Lia yemek odası takımı 2016 modern mobilya deyince akla ilk gelen model olacağa benziyor. Benzersiz bir tasarıma sahip olan yemek odası takımı eskitmeler ile evinize farklı bir hava getirecek. Tv ünitesi hem üst hem alt modülü ayrı ayrı satılıyor. Dilediğiniz taktirde yemek odasına ekletebilirsiniz.

Konfor Mobilya Retro Yemek Odası Takımı 2016

Ritza yemek odası modelinde ahşap retro tipi ayaklar modele öncülük etmiştir. Konsolda aydınlatmalara yer verilmiştir. Kapak kısmında bakır eskitmeli kapaklar hem renk olarak hemde tarz olarak diğer yemek odalarından farklı bir model ortaya çıkarmıştır. Kapaklarda yer alan bakır malzeme kulplarda da kullanılmıştır. Tv ünitesinde 2 çekmece ve raflar kullanılarak, kullanımı kolaylaştırmıştır.

Konfor mobilya country yemek odası takımı 2016

Doğallığı ve gösterişi sevmeyenler için üretilen country serisinin ürünü olan Softland yemek odası takımı lake ve üstlerde kullanılan panellerdeki eskitme ahşabın büyük bir ahengi vardır. Country yemek odasını tamamlayan metal eskitme kulplarda hoş bir görünüm ortaya koymaktadır. Hem görünüm itibariyle hemde kullanış itibariyle Konfor mobilyanın 2016da en özel ürünü olan country yemek odası yoğun talep görmektedir.

Mobilyaya Bakış

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ