2016 İzmir Modeko Mobilya Fuarı

2016 İzmir Modeko Mobilya Fuarı


Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı mobilya ve dekorasyon fuarı bu sene Modeko “Mobilya, Dekorasyon, Ev ve Büro Mobilyaları Fuarı” mobilya dünyasında 27.kez mobilya severlerle ve mobilya arayışı içinde olanlar için kapılarını açmakta.

Türkiye’nin önde gelen firmalarının yer aldığı Modeko, yerli ve yabancı binlerce ziyaretçisi ile buluşmak için tam 5 gün boyunca fuar alanında yer bulacak.

198 firmanın katılımıyla 2015 yılında düzenlenen fuarı, İran, Irak, Libya, Bulgaristan, Suriye, Gürcistan, Mısır, Katar, Cezayir, Azerbaycan, Lübnan,Danimarka, Hollanda, Ukrayna, Yunanistan ve Rusya başta olmak üzere 31 ülkeden yerli ve yabancı toplam 24.528 mağaza ve mobilya arayışında olan ziyaretçi fuarı gezmiştir.

Fuar da bu sene sadece yemek odaları, yatak odaları, tv üniteleri değil mutfak mobilyalarından bahçe mobilyalarına kadar bütün kesim mobilyalar bulunacak. Country mobilyalar, avangart mobilyalar, klasik Osmanlı tarzı mobilyalardan en modern mobilyalara kadar bir çok mobilya firmasını da içinde barındıracak olan Modeko İzmir Fuar’ı bu yıl büyük ses getirecek.
24 Şubat – 28 Şubat 2016 tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Merkezi Fuar İzmir’de bulunacak olan Modeko İzmir Fuar’ı bütün ziyaretçilerini bekliyor.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ