2016-2017 Tepe Home yemek odaları ve fiyatları

2016-2017 Tepe Home yemek odaları ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Son yıllarda büyük yükseliş yaşayan Tepe Home bu sene yemek odaları ile mobilya piyasasına damga vurdu. 2016-2017 Tepe home yemek odaları ve fiyatları konusunu araştırırken gördük ki, bir çok müşterisini uygun fiyatlarla memnun eden Tepe Home son yıllarda ki en büyük satışını bu yıl gerçekleştirdi. Bugün Tepe Home modern yemek odası modellerinden değil de Tepe home’un özellikle büyük uğraşlar verdiği Tepe Home Country yemek odası modellerinden bahsedeceğiz.

Gayda Yemek Odası

Tasarımını country ve klasik tarzla buluşturmuş ve tüm bunlara soylu ve aristokrat kesimin ağırlığını katmış olan Tepe Home, kullanışlı olmasıyla da bu yemek odasını çok satmakta. Antik tarzları benimseyen yapıyla da daha çok elit kesime hitap eden bu yemek odası çok uygun fiyatlarla mağazalarda satılmakta.

KF Yemek odası

KF yemek odası ismini Fransa’dan almakta. Daha çok Fransız mobilya figürlerinin bulunduğu bu tasarımda tasarımcı Tv ünitesi ve sehpaları çok detaylı işlemiş. Özellikle kullanım kolaylığı ve renk seçenekleriyle KF yemek odası tam da size göre. Fiyat olarak da gayet uygun olan KF yemek odası Tepe Home mağazalarını süslemekte…

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ