2016-2017 Tepe Home yatak odaları ve fiyatları

2016-2017 Tepe Home yatak odaları ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Yatak odası denince son yıllarda akla her zaman Country gelir. Biz de bugün sizlere Tepe Home’un country mobilyalara bakış açısını anlatacağız. 17. ve 18. yüzyıllar arasında tarihlenen kolonyal stilin kökleri her ne kadar İngiliz mimarisine dayalı olsa da bu stil altın çağını 1700’lerde Amerika’da, koloni döneminde yaşamış. Aristokrasi yerine sömürge ülkelerinin yeni buluşlarıyla biçimlenen kolonyal stil, yeni Amerikan stili olarak da biliniyor. Toprak ve ağaç tonlarının sıklıkla kullanıldığı kolonyal stil, öncelikle rahatına düşkün, uzaklara aşık, sportif ve maceracı. Renk ve malzeme paletinde chalet tarzıyla örtüşen ve ilham aldığı her akımla şehirden uzaklarda randevulaşan country kolonyal, büyük hacimli mobilyaları seviyor. Oymalı ve masif ahşap mobilyalarda koyu renkler tercih ediliyor. Sert yüzeylerin yumuşak dokularla sarmalandığı bu stilin aksesuarlarında deri, mermer, ham ahşap, seramik terracotta gbi materyalleri, aksesusarlarında ise aile portreleri, galvaniz fenerler ve kemik objeleri görüyorouz. Kerim rengi, hardal sarısı, koyu yeşil, mai-gri , kahverengi ve mat kırmızı bu stilde sıklıkla kullanılan renkler arasında. Kolonyal stilinin yaşam mekanlarında geleneksel çizgilerde kanepeler ve sandalyeler bulunuyor. Ayrıca oturma ürünleri genellikle kabara ve düğme gibi aksesuarlarla tamamlanıyor.

Gayda Yatak Odası

Bugünün en ilgi çeken dekorasyon ve yaşam kültür akımlarından olan doğallık daha orjinal ve daha natüralist evleri yeniden yaratmaya itiyor. Gayda yatak odası ham ağaç dokulu yüzeyleri ve bu malzemeyi doğallıkla birleştiren tasarımıyla insanları adeta kendine çekmekte.

KF Yatak Odası Modeli
Akdeniz kıyılarnıdan Rhone Nehrine uzanan uçsuz bucaksız yerlerden ilham alan Kf yatak odası modeli seneye bomba gibi girdi. . Gardırop, yatak ve komidinlerin kullanım kolaylığı ve zarifliğiyle daha da şık olan yatak odası modeli son yıllarda Tepe Home’un en çok satılan ürünleri arasında.

Panjur Yatak odası modeli

Tepe Home’un 2016 koleksiyonunun en özel parçalarından biri olan, adıyla anlaşılacağı gibi sadelik ve huzuru ön plana çıkaran bu mobilya takımı herkesi etkiledi. Beyazın ağırlıklı olduğu bu yatak odası modelinde herkesin de bildiği üzere sadelik ve rahatlığı çağrıştırması, bu takımı öne çıkaran en önemli şey. Sizde sadelikten yanaysanız Panjur yatak odası tam size göre…

Mobilyayabakis.com

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ