2016-2017 Bellona salon takımı modelleri ve fiyatları

2016-2017 Bellona salon takımı modelleri ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Bellona firması ev eşyaları yönünden isim firmaların arasında başta gelmektedir. Yapmış olduğu kaliteli ürünler sayesinde günümüzdeki yerine bakacak olursak yüksek bir müşteri kitlesine sahip firmadır.

Müşterilerin siparişi üzerine her boyda, her ebatta, her dekoratif şeklinde istediğiniz üzerine her türlü mobilya türü yapmaktadır. Profesyonel personel kadrosuyla her geçen yıl bir üst mertebeye taşıyan Bellona firması bazı alanlarda ödüller almıştır.

İSMOB’ da yapılan fuarda genç odası kategorisinde üçüncülük ödülü, uyku kategorisinde ikincilik ödülü almıştır. Kaliteden ödün vermeyen Bellona firması her geçen yıl çeşitli alanlarda ödüller almakla beraber dünya mobilya alanında rant sağlamış firmalar arasında ki yerini korumaktadır.

 

Salon takımları deyince akla mutlaka Bellona gelmelidir. Son yıllarda tasarımcılarının yaptığı trend salon takımları ile göz dolduran Bellona bunu hak etmekte. Oturma grupları ve salon takımlarının öncüsü olarak kabul edilen Bellona, özellikle canlı renkleri tercih ederek müşterilerini ürünlere aşık ediyor. Son yılların en şık salon takımlarını üreten köklü firma sadece tasarım olarak değil de fiyat olarakta büyük bi atılım yaptı. Bellona salon takımı kampanyaları konusunda oldukça büyük fedakarlıklar yapıp düşük fiyatla daha çok müşteri politikasını oluşturdu.

Son yıllarda salon takımlarına talep oldukça artarken Bellona da bu talebi doğru karşılamış ve yapabileceğinin en iyisini yapıp mükemmel tasarımlarla ürünlerini piyasaya sunmuştu. 2017 de de bu geçerli olacağa benziyor. 2016-2017 Bellona salon takımları ve fiyatları konusunu araştırırken edindiğimiz bilgilere göre Bellona salon takımlarında biraz daha indirime geçeceğe benziyor. Özellikle düğün mevsiminin yaklaşmasıyla mobilya sektörünün aktif olması bunu tetikliyor.

Sizde evinizi baştan kurup salon takımı ile yeni bir hava katmak istiyorsanız mutlaka Bellona’ya uğramalısınız….

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ