2016-2017 Alfemo yemek odaları ve fiyatları

2016-2017 Alfemo yemek odaları ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Alfemo geçtiğimiz senelere göre bu sene tasarımlarıyla herkesi şaşırttı. Daha çok modern mobilya üzerine giden Alfemo bu sene aldığı kararla avangard ve modern mobilyaya önem verdi. Son yıllarda başarılı modern mobilya çizgisinden böyle riskli bir karar alarak gelişen piyasaya ayak uydurmaya karar veren Alfemo herkesi etkilemişti. Avangard ve country mobilya da istediğini bulan Alfemo çok başarılı tasarımlara imza attı ve bu sene bi çok başarılı satış yaptı. Bilindiği üzere Country mobilyalar son yılların en trend mobilyaları. Avangard’a göre sade klasik mobilya ya da hafif klasik mobilya olarak nitelendirilen bu mobilyalar ile herkes evlerinde şık bir görünüm elde ediyor. Çağa ayak uyduran Alfemo’da bu tarza uyum sağladı.

Alfemo Julien Yemek Odası

Fransız mobilyası sevenler için biçilmiş kaftan olan bu mobilya takımı Alfemo mağazalarında oldukça uygun fiyatlara satılmakta. Mobilya piyasasının son yıllarda görülen fransız tarzına yaklaşması görmeye alışkın olduğumuz bi şey. 2017 Alfemo masa modellerinde de olacak olan bu masa şıklığıyla göz kamaştırıyor.

Alfemo Victoria Yemek Odası

Avangard hakkında bildiklerinizi unutun. Bu mobilya takımında tamamiyle insanın iç dünyasını yansıtan, asil ve sade bir güzellik söz konusu. İşlemeleriyle göze rahatlatıcılık veren bu mobilya takımı herkesin beğenisini topladı. 2017 Alfemo yemek odası modelleri içinde en çok özenilerek düşünülen bu takım herkesin dikkatini çekmekte.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ